Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynátok ezt?! (lent. )

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Van egy barátnőm. 22 éves ő is. Beszélgettünk 1 hónapja mint két barát, akkor volt neki egy társa 28 éves volt a tag. Nekem mondta el a lány, hogy a gyerek -mikor a csajszi rosszat álmodott- csak annyit mondott hogy aludj már, ne nyöszörögj . Ilyen dolgok. Meg veszekedések. Szakítottak. 2 éves kapcsolat volt. A lány mellette veszítette el a szüzességét. 20 évesen még szűz volt, és nem egy csúnya lány pedig. A tag vele volt mindenben a két év alatt, de az utolsó 4-5 hónapban g×cizett vele. Mikor valami baja volt a lánynak, a srác mindig ott termett (AZ ELEJÉN). Összejöttem a lánnyal a szakítás után, de vissza ment a csávóhoz. Csak azokat az időket látta a 2 évben mikor a gyerek meg akarta kérni a kezét Karácsonykor, mikor vele volt a kórházban a srác. Ilyeneket. Az utolsó fél évet nem látja, hogy miket csinált a gyerek. Én ezt az emberkét azok alapján amiket elmondott nekem a nő azok alapján úgy itélem meg, hogy most nyal ezerrel hogy ne hagyja el ez a lány, mivel kevés ilyen lány van, aki szép is meg még rendes felfogású is. Tehát egy értékes lány. Szerintem ez a gyerek, csak vele volt mindig mikor gáz volt, lehet önszántából és önzetlenül, de kiforrt az utolsó 6 hónapban. B×zi lett vele, szakítás után megszorongatta a karját, meg bunkózott vele.


Röviden van egy lány akibe szerelmes vagyok, volt köztünk minden, szex csók stb. Beleszerettem életem nője lehetett volna. 1 hónap járás után , mondta hogy nem bírja bántani a gyereket. 1 hónap alatt a gyerek 23x ment vissza sírva. Hiába mondtam hogy csak egy álszent köcsög, azt mondta , neki köszönhetem az életem. Bármit mondhattam védte, hogy nem önző csak borzasztó szerelmes. Kívül állóként tudom hogy csak a p.nájára megy a gyerek, mert ha jó ember lett volna akkor mikor a lánynak törődésre van szüksége, nem engedi oda hogy hozzám jöjjön. A lány nem szereti a gyereket,csak nem bírja elfelejteni mert magába magyarázza hogy egy jó ember, és hogy hálából nem bántja.. Lelkizik miatta meg ilyenek. Ti hagynátok hogy a csaj így élje le az életét ? Ha nem lépek közbe elveszi feleségül, vagy bármi... és akkor a csajnak lőttek.. nekem sok rosszat mondott a gyerekről, csak belevakult a hálálkodásba ...


2010. dec. 5. 11:15
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Emberképződmény ?!
2010. dec. 5. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!