Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ugye nem féltékenység?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye nem féltékenység? Illetve ti hagynátok?

Figyelt kérdés

A barátom írt egy kommentet egy lánynak:

"Áhhh,szóval így csavarod el a pasid fejét :PPPP"

nekem ez elég rosszul esett,a lányon alig van ruha,és bárki úgy gondolná h a barátomnak tetszik,és az ő fejét is el lehetne így csavarni.Mire közölte,h ő úgy értette h mivel nincs elfordítva a kép,tehát úgy látod egyenesben,ha döntöd a fejed,ezért elcsavarja a fejét.De nekem akkor is rosszul esett,mert félreérthető.


2010. szept. 18. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
dobd ki te jobbat érdemelsz!
2010. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem dobom ki ezért :) leszedte a komit.

nem akarom megszabni h mit csináljon,de nem is akarom h félreértsék,és közeledésnek vegyék az ilyen komit a lányok.

2010. szept. 18. 14:28
 3/12 anonim ***** válasza:
te is kommentelj pasikat, és várd a reakcióját...
2010. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A flört, vagy bókolás nem egyenlő a közösülési szándék kinyilvánításával, értem?
2010. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Látom jól elvagytok.További szép gyereknapot.
2010. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ne viccelődj ezek igen is fontos kérdések :)
2010. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én se örülnék, ha a barátom kommentelne csajoknak, de nem követett el akkora hibát, és szerintem tényleg úgy értette, ahogy mondta. Különben is azt írta, hogy "a pasid" nem a pasik, ami javít a helyzeten. Én is nagyon féltékenykedős vagyok, de szerintem ez csak egy félreértés.
2010. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de most ellentmondasz magadnak.Nem akarod neki megszabni, hogy mit csináljon, mégis miattad törölte ki :) A pasid meg nyilván még tizenéves, ahogy sztem te is....Gondolom h nem esik neked ez jól, de sztem még ő úgy gondolja, hogy nyugodtan bókolhat másnak, még ha te vagy is neki...
2010. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De ha valaki neked írná ezt, büszkén vernéd a melled,nem?:)Ugyan már!Had flörtöljön...Főleg, ha nem is úgy értette!Azzal meg mit foglalkozol,hogy mások mit gondolnak?
2010. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De hiszen ez egy poén, és nem is rossz... egyébként meg bőven beleférne még bóknak is, pláne, mert a pasiját emlegeti a lánynak, tehát nem kezd ki vele. A nyelvnyújtós szmájli is jelzi, hogy csak viccelődik. El tudok képzelni olyan kommentet, ami túlzás, amit joggal vehetsz rossz néven, szerintem ez nem olyan.
2010. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!