Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynátok ezt?! (lent. )

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Van egy barátnőm. 22 éves ő is. Beszélgettünk 1 hónapja mint két barát, akkor volt neki egy társa 28 éves volt a tag. Nekem mondta el a lány, hogy a gyerek -mikor a csajszi rosszat álmodott- csak annyit mondott hogy aludj már, ne nyöszörögj . Ilyen dolgok. Meg veszekedések. Szakítottak. 2 éves kapcsolat volt. A lány mellette veszítette el a szüzességét. 20 évesen még szűz volt, és nem egy csúnya lány pedig. A tag vele volt mindenben a két év alatt, de az utolsó 4-5 hónapban g×cizett vele. Mikor valami baja volt a lánynak, a srác mindig ott termett (AZ ELEJÉN). Összejöttem a lánnyal a szakítás után, de vissza ment a csávóhoz. Csak azokat az időket látta a 2 évben mikor a gyerek meg akarta kérni a kezét Karácsonykor, mikor vele volt a kórházban a srác. Ilyeneket. Az utolsó fél évet nem látja, hogy miket csinált a gyerek. Én ezt az emberkét azok alapján amiket elmondott nekem a nő azok alapján úgy itélem meg, hogy most nyal ezerrel hogy ne hagyja el ez a lány, mivel kevés ilyen lány van, aki szép is meg még rendes felfogású is. Tehát egy értékes lány. Szerintem ez a gyerek, csak vele volt mindig mikor gáz volt, lehet önszántából és önzetlenül, de kiforrt az utolsó 6 hónapban. B×zi lett vele, szakítás után megszorongatta a karját, meg bunkózott vele.


Röviden van egy lány akibe szerelmes vagyok, volt köztünk minden, szex csók stb. Beleszerettem életem nője lehetett volna. 1 hónap járás után , mondta hogy nem bírja bántani a gyereket. 1 hónap alatt a gyerek 23x ment vissza sírva. Hiába mondtam hogy csak egy álszent köcsög, azt mondta , neki köszönhetem az életem. Bármit mondhattam védte, hogy nem önző csak borzasztó szerelmes. Kívül állóként tudom hogy csak a p.nájára megy a gyerek, mert ha jó ember lett volna akkor mikor a lánynak törődésre van szüksége, nem engedi oda hogy hozzám jöjjön. A lány nem szereti a gyereket,csak nem bírja elfelejteni mert magába magyarázza hogy egy jó ember, és hogy hálából nem bántja.. Lelkizik miatta meg ilyenek. Ti hagynátok hogy a csaj így élje le az életét ? Ha nem lépek közbe elveszi feleségül, vagy bármi... és akkor a csajnak lőttek.. nekem sok rosszat mondott a gyerekről, csak belevakult a hálálkodásba ...


2010. dec. 5. 11:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt kell mondanom, de esélytelen a csaj. És az ilyennek sosem lesz boldog élete.
2010. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

senki életébe nem szólhatsz bele. és biztos h szereti,ha visszament hozzá. ha a pasi csak pár hónapig volt bunkó,talán volt oka-nem a lány,lehetett rossz időszaka akármi- és a lány úgy érzi,ad neki egy esélyt a bizonyításra.


semmiképp ne beszélj a pasi ellen,és ne teperj a lány után.


egy dolgot tehetsz,megmondod neki,h barátként számíthat rád.


de te se gondolj rá másképp.


nem ő álmaid nője. ha az lenne,nem mást szeretne.az igazi attól az igazi,h te is az igazi vagy neki. ami egyoldalú,az nem igazi. ilyen egyszerű

2010. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Keress mást!!
2010. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De engem szeret. Ez 100 %. Összejöttek, találkoztunk. Vissza adtam minden cuccát,beszélgettünk. Közeledett majd csók. Ránéztem: "Ezt nem szabadna" Vigyorogva: Nem baj, és adott még egyet..
2010. dec. 5. 11:28
 5/21 anonim ***** válasza:
ettől még nem szeret
2010. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De annyira elvagyok tévedve.:S Ha annyira szeretné azt a csávót, akkor visszamegy engem le ráz, hogy arra kellettél. Nem szeretlek. Nem nyalna, nem olyan típus. Megmondaná hogy koccolj, nekem így a jó. Helyette,ő keres, hív, sms, levél, legyek neten, ilyenek....
2010. dec. 5. 11:32
 7/21 anonim ***** válasza:
Adj neki időt. Mert a leányok nem mindig tudják, hogy mi kell nekik meg, hogy mi.
2010. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem adok neki 4 hónapnál többet, 100 hogy jönni fog hogy, milyen g.ci a barátja, meg hogy megyek megint hozzá..:\ ilyenek..
2010. dec. 5. 11:38
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát barátom nem vagy könnyű szituban! DE sztem nem szólhatsz bele mások életébe, ha máshogy nem megy akkor majd a saját hibájából tanul, bármennnyite is fájni fog neki. Próbáld meg (tudom nem lesz könnyű) hogy távolságtartó leszel vele és nem keresed..hátha ráébreszti őt ez arra, hogy mégis csak te vagy neki a szerelme..22f
2010. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

akkor meg talonban tRT. HÁTHA AMÁSIKKAL MÉGSE JÖN ÖSSZE,ÉS AKKOR JÓ LESZEL TE IS.


ne hagyd magad

2010. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!