Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor hogy is van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy is van ez? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok,van egy fiu aki 18éves. ugyanott lakunk és a suliba is egy buszon járunk csak más az iskola. minden pénteken megyünk ugyanabba a buliba,és ott eszméletlen jól érezzük magunkat. :)msn-en is gyakran beszélünk,és szóba szokott jönni a "kettőnk" téma is.Tegnap este azt írta,hogy nem tudja mit akar. A barátnőm kérdezte és neki szintén ezt válaszolta. este viszont buli után megcsókolt és kérdezte hogy egyértelmű e nekem hogy mit szeretne. Mondtam hogy igen. De akkor komolyan gondolja?
2010. dec. 4. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Baràtnoket ne vonj be a dologba, ezt tudom ajànlani. De egyèbkènt. Huzd a dolgod. Mondd el neki oszintèn, hogy nem, nem egyèrtelmu, mert ha akarja, akkor ne mondja, hogy nem tudja, de ha meg nem tudja, akkor ne smàroljon le. Nem korrekt.
2010. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,ezt mondtam neki erre azt felelte hogy "emberek wagyunk,akkor miértne?" és mondtam hogy ha nem tartozunk 1máshoz akkor hagyjuk 1mást békén. Állítása szerint MÉG mindig nem tudja mit akar,de azt mondta hogy ne várjak rá,amíg nem tudja mit akar. Akkor most ezzel azt akarta mondani,hogy járhatok mással nyugodtan míg el nem dönti? :S
2010. dec. 8. 11:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!