Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szeret vagy csak arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret vagy csak arra kellek neki?

Figyelt kérdés

Van egy pasim... 2 hónapja járunk.. mostanában elég sokat vagyok nálluk. Már pár napja mondogatja hogy milyen rossz neki hogy nem szop*m le.. mondtam neki hogy én nem akarom.. erre ma mikor szexeltünk 1 perc alatt elment.. és mondta hogy csak akkor fog neki megint felállni ha leszo*om de már mondtam neki hogy én nem akarom.. erre besértődött.

Meg eddig még nem mondta pedig nem ma voltunk először együtt.. hogy kicsit kéne fogynom.. mondtam neki hogyha neked így nem tetszek akkor ennyi.

Egyebként nem vagyok kövér.. vékony se de kövér se...persze van rajtam felesleg.. de az se a hasamra megy hanem inkább a popsimra.. szval szerintem arányos vagyok.

Neki is vannak hibái.. például elég kicsi a szerszáma de nem mondom neki.. mert úgy fogadom el ahogy van. :S


2010. dec. 3. 22:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

jo leszopom végül is mit veszíthetek vele..

nem szeretnék megint csalódni.. fiatal vagyok még de nem nagyon kedvelem az ilyen futókapcsolatokat.

2010. dec. 3. 22:49
 12/20 A kérdező kommentje:
az előző barátomat leszo*tam.. őt nagyon szerettem.. és mondta is a barátom hogy a volt pasimnak megcsináltam neki meg nem...
2010. dec. 3. 22:51
 13/20 A kérdező kommentje:
meg mondta az anyja is hogy én vagyok az első csaj akit haza vitt..
2010. dec. 3. 22:53
 14/20 anonim ***** válasza:

A fogynod kéne dumát csak azért mondta, hogy beszóljon.

A férfiak pedig szeretik, ha leszopják őket. Ha erre nem vagy hajlandó, és ő igényli, akkor lehet gondolkodni, hogy mi ér többet. Az élvezet, ami a kapcsolat egy fontos pillére, vagy a te elhatározásod/undorod...

2010. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor meg főleg elhiszem h zavarja ha eldicsekedtél neki, hogy az előző pasidat leszo*tad őt meg nem akarod. Gondolom neked is jól esne ha "az előző barátnőmmel sokat csókolóztam de téged nem csókollak meg mert undorodom a nyáltól"
2010. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"erre ma mikor szexeltünk 1 perc alatt elment.. és mondta hogy csak akkor fog neki megint felállni ha leszo*om de már mondtam neki hogy én nem akarom.. erre besértődött."


Ezzel van probléma, nem azzal, hogy leszopja-e. Arra lehet szépen kérni, meg nem úgy, hogy előtte kap 1 perc élvezetet, aztán na hoppá gyere pörögj rajta... az nem úgy megy... érdemelje ki.

2010. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Majd mi férfiak gyakoroljuk a "Légysziveeees kapd be a fütyimeeeet!" dumát...

Nem ezen múlik...Mindegy hogyan kérsz valamit, ha nem kapod meg.

2010. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem pont a kérdésre válaszolok.

Hát, én egy olyan lánnyal, aki nem szop le, biztos nem jutnék el odáig, hogy feleségül kérjem.

Persze szépen kérem, nem sértődök meg, várok, hogy esetleg "eljön az ideje", próbálok minél bizalmasabb, szeretetteljesebb légkört teremteni, hiszen a barátnőm, szeretem/kedvelem/szerelmes vagyok...


Tehát akár szerethet is, csak nem tudja jól kezelni a vágyait, félelmeit (összehasonlítás az előző pasiddal, a kis p*cse). Vagy nem szeret, és ezért nyugodtan bunkó veled.

Ahogy majd idősebbek lesztek, talán ő is megtanulja a maga leckéjét, és te is a sajátod. :)

2010. dec. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ő megsért téged, erre fel te a sok önző férfiválaszolót követve lesz*pod, mert az úgyis csak egy sz*pás. Hát szerintem meg rohadtul nem így van, és ő sért meg téged, és aztán még te járj a kedvébe. Ne haragudj de ez a pasi elég hulladék, én biztos otthagytam volna. És nem a levegőbe beszélek, a barátomnak eszembe nem jutna, hogy ilyen stílusba kérjen, vagy megjegyzést tegyen rám.... És igen a stílus se mindegy, ha kérünk valamit, és még nekünk tesznek szívességet, azt kulturált ember nem úgy teszi, mint ahogy a kedves barátod. Akinek meg a sz*pás a mindene, azt csak sajnálni tudom...
2010. dec. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nincs igaza az uccsó válaszoló csajszinak.


Te sértetted meg azzal, hogy az előzőbarátodnak megtetted neki meg nem. Ezzel közölted vele, hogy az előző kapcsolatod többet ért mint ő.


Ha az utolsó válaszoló lányka nem érezné úgy, hogy valami gonoszat kell visszamondania ha a pasija közölné vele, hogy "bocsi nem csókollak meg mert azt az előző barátnőmnek bár megtettem de mégiscsak fúj" akkor kifejezetten irigylem a mentalitását. Szerintem minden ember kiakadna ezen.


És ezek után nem hiszem úgy, hogy a pasi lenne egy szemét aki megsértett, a sértés nem tőle indult.


Nem a szopás a lényeg, hanem a kapcsolat lenézése.


A sz*pás pedig a normális szexuális élet része, egy olyan lánnyal sem szeretnék együtt élni aki nem hajlandó lefeküdni velem de egy olyannal se aki nem sz*pik. Nem ez a legfontosabb aminek stimmelnie kell, de ez is fontos része.

2010. dec. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!