Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér lány vagyok. Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tikana kérdése:

Kövér lány vagyok. Nektek bejönnék?

Figyelt kérdés

Paraméterek:

25 éves lány vagyok,

jól öltözöm nagyon, nem tapadós cuccokba meg hasonló

szép is vagyok (ruhacégnek modellkedtem)

egyedi vagyok

imádok hülyülni

és nagyon vidám vagyok

Ja és bevállalós

Egyáltalán nem vagyok lusta, sőőőt alig lehet velem tartani az iramot

De tényleg kövér. (Leptin hiányom van)

Én azt tapasztalom, hogy a kövér lányok nem kellenek senkinek. Barátaim bőven vannak, de eddig mindig csak egyoldalúan voltam szerelmes. Velelem van a baj? A kövérségem betegség következménye, azon változtatni nem tudok. Mondjátok szerintetek mit tegyek?


2010. dec. 3. 21:57
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
84%

Először is állj kérdező.

A nem tudok lefogyni ez nem igaz,igenis mindent elérhetsz amit csak akarsz,mindent.

Ajánlom a Vonzás Törvénye irodalmat.

Szóval leptid hiány vagy sem menj el orvoshoz,mindenre van recept,hidd el,és kezdj el edzeni,konditerembe heti 4*-szer még ha kell segítek is benne.

Nálunk annó volt egy csaj 100kg volt és az edzőm nyugodjon békében lefogyasztotta KŐKEMÉNY edzéssel és diétával 58-ra és versenyző lett belőle,erre mit mondasz.

Vagy volt egy anyuka ő 90kg volt és lefogyasztottuk 48-50 közé és magyar bajnok fitnesz lédi lett,amikor sétálnak a lányával azt hiszik,hogy ő egy barátnője.

Kérdező fel a fejjel,tehetsz ellene.

Én például egy 49kg-os kis lúzer kölyök voltam azt hitték,hogy egy buza vagyok akkoriban.

Most olyan 90-92kg körül mozgok izomba,látod nincs lehetetlen,van egy komoly edzőm is itt Pesten 24éves edzés múlttal.

Segítünk ha érdekel.


23F

2010. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el vannak olyan emberek akik betegek és valóban nem tudnak lefogyni vagy ha le is fogynak akkor hamar visszaszedik. Nem kell folyton belekötni a másikba. Ilyennek is kell lenni. Persze aki tud az tegyen érte. 55 kg vagyok, de mivel csak 160 cm a magasságom ezért nekem is fogynom kell 5 kg-t kb és teszek is azért, hogy lemenjen. De van egy ismerősöm aki rohamosan hízik, pedig ugyanannyi mennyiségű kaját fogyaszt nap mint nap.
2010. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Válaszok:

Igen a leptin hiányomat laborban igazolták.

A lefogyással kapcsolatban: azért, hogy ne zsíros hájpacni legyek rengeteget mozgom heti 3x úszás, 1x pilates, napi 3x kutyasétáltatás, rendszeres görkorizás. Szóval ezzel csak tartani tudom a súlyom.

Képet arc nélkül tettem fel, a 2. lapon megtalálja akit érdekel...

2010. dec. 5. 19:13
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Nézdd én is kövér vok és szerencsére egyre több pasinak jönnek be a teltebb nők:D Szal pacsii:D
2010. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Látom a többségnek fogalma sincs róla mi az a leptin.
2010. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Kicsim, a képet NEM mutatom meg a pasimnak, mert igencsak bejönnél neki :D Én is majdnem ennyire vagyok gömbölyű, és életemben először olyan pasival vagyok, aki szigorúan megtiltotta, hogy akár egy dekát is fogyjak, mert neki így tetszem... na neked is ilyen pasival kéne összejönnöd, aki a barokkosabb formákra bukik, és hideg kirázza a ropi csajoktól.

Egyébként nagyon szép homokóra alakod van, karcsú a derekad, ne akarj más lenni :) Ha az arcodról is az sugárzik, hogy kibékültél a formáddal, megtalálnak a pasik,ne félj :)

2010. dec. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
haat en is eleg hasonloan nezek ki mint te a kepen...csak en 85kg /168 cm vagyok....talalkoztam mar olyan pasival is akinek ez gond volt..de olyannal is akinek nem.... szeritnem tul magason van a merced....ne izomagy pasikkal kezdj hanem kb sulyban es szemelyisegben is hozzad illovel.. nekem ez bejott....17/L
2010. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 kisnita ***** válasza:

Nem vagy te olyan rossz :)) Sőtttt...

Figyelj én szülés után néztem ki kb így mint te (vagy még kövérebb is voltam, nem tudom döntsétek el! 169 cm és 108 kg) és igencsak utánam fordultak a pasik aztán mikor látták, hogy babakocsit tolok leálltak :D Pont azért mert én is arányos vagyok, nagy cicik, széles csípő, kerek popsi és a pasiknak ez tetszik.

Most 75 kg vagyok de szeretnék még fogyni (szerencsére én tudok is nem csak szeretnék mert nem vagyok beteg)

Szerintem rossz helyen keresgélsz, nem? Csinálj magadról egy pár előnyös képet és tedd fel magad valami társkeresőre, szerintem tuti, hogy lesz akinek tetszeni fogsz! Nem mindenki bukik a deszkákra szerencsére :)

Sok sikert és Üdv. 21/L

2010. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
24%

Dagadt disznók soha!

Inkább vékony legyen, mint hájpacni!

2010. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
24%
Kicsit pervez, vékony fiúknak bejön a kövér nő. Bár nekik meg kövérebb barátnőik és szex szimbólumaik voltak mindig. A pszichomokusok azt mondják ez a soványségikból (is) fakad.
2010. dec. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!