Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok bejönnek nektek a rapper pasik? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 20:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
fiú vagyok de pontositsd a kérdésed... akik szövegelnek és számokat csinálnak, akiknek látszik az öltözetén, hogy hip-hop kedvelő vagy akik csak simán azt szeretik de nem öltöznek úgy?
2010. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

abszolút nem tetszik a repper öltözék,ezért egy rapper pasi sem jönne be...persze,helyes meg jó fej még lehet...

18/L

2010. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

a barátom mikor összejöttünk épp rapperkorszakát élte(zene,öltözködés), és nekem nagyon bejött. :) de azóta már stílust váltott. :D

L/18

2010. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Hát leginkább akik szövegeket írnak, és zenélnek arra gondolok. Nekem 2 éve van komoly kapcsom, és az én barátom is ír szövegeket, de még csak kezdő.Szerintem aranyos, mert nekem is szokott Írni. persze nem ezért szeretem, csak egy kérdés volt.
2010. febr. 19. 20:57
 5/34 A kérdező kommentje:
ui:plusz aki még szereti de nem öltözik úgy
2010. febr. 19. 20:59
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
én is bőgatyás vagyok, de nekem tetszik ez az öltözék. nem tünök ki kis csilivili drága hiphoppos cuccokkal, egyszerüen csak szeretem hordani az átlagos bő farmer gatyát laza pulcsit. viszont az hogy a csajoknak nem jön be? igen ez igy elég gáz, hogy a szánalmas emo undormányra gerjednek, akik nem is pasiknak hanem csajoknak néznek ki. mert ugye az cuki^^
2010. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Az öltözék is bejön, szerintem vagány. (Nem bántásból de az emós pasik....
2010. febr. 19. 21:02
 8/34 anonim ***** válasza:
hmmm, akkor majd ha lesz barátnőm és tényleg szeretem neki cimezve is irok valamit :P köszi, hogy elmondtad, hogy tetszik neked az ilyesmi kérdező ^^
2010. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Ja, meg beszéltem pár csajjal, akik azt mondták divatból öltöznek úgy, mert, hogy a rap az arról szól, hogy szét.oma szád, meg csillogás, csajozás. Holott az igazi rapper nem ezért. de gondolom ezt nem kell magyarázni
2010. febr. 19. 21:05
 10/34 A kérdező kommentje:
21:04 es az én barátom már írt nekem egy rapet, és sokkal joban örültem neki, mint egy drága ajándéknak. Nem tudom írsz e szövegeket, vagy csak hallgatod, de egyszer ülj le, és ha vannak ilyen vénáid írd ki magadból. Kiket hallgatsz? Magyarok külföldiek?
2010. febr. 19. 21:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!