Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér lány vagyok. Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tikana kérdése:

Kövér lány vagyok. Nektek bejönnék?

Figyelt kérdés

Paraméterek:

25 éves lány vagyok,

jól öltözöm nagyon, nem tapadós cuccokba meg hasonló

szép is vagyok (ruhacégnek modellkedtem)

egyedi vagyok

imádok hülyülni

és nagyon vidám vagyok

Ja és bevállalós

Egyáltalán nem vagyok lusta, sőőőt alig lehet velem tartani az iramot

De tényleg kövér. (Leptin hiányom van)

Én azt tapasztalom, hogy a kövér lányok nem kellenek senkinek. Barátaim bőven vannak, de eddig mindig csak egyoldalúan voltam szerelmes. Velelem van a baj? A kövérségem betegség következménye, azon változtatni nem tudok. Mondjátok szerintetek mit tegyek?


2010. dec. 3. 21:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem jönnek be a kövér lányok.
2010. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%

Meg fogod találni, aki téged szeret. Nálunk a legjobb pasiknak mind kövér barátnőik vannak. Aminek én őszintén örülök, mert bár kövér ugyan nem, de jóindulattal teltkarcsúnak vagyok nevezhető :D

Én spec. tudom mi az a leptin és tudom milyen helyzetben vagy, de hidd el, nem érdemes ezen rágódnod. Egy életvidám lánynak biztosan lesz kapcsolata, mert akiből a boldogság sugárzik annak több esélye van, mint bárki másnak :)

2010. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
76%
h kg vagy?
2010. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
76%
hány cm? hány kg? vagy... mekkora mellbőséged? a csípőd? és a hasadnál? ezeket írd le és segítek:)
2010. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
77%

"ja és bevállalós"


AZ MI???

2010. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
174 cm magas vagyok és 120 kg. Az, hogy bevállalós azt jelenti, hogy minden őrültségben benne vagyok, mind az életben mind az pl az ágyban.
2010. dec. 3. 22:19
 7/41 A kérdező kommentje:
Mellbőség: 110cm, derék: kb 85cm, hasam a csípőmnél a legnagyobb: 115cm
2010. dec. 3. 22:21
 8/41 anonim ***** válasza:
47%
Hm. Elég őrültség, de hátha benne lennél: fogyj le?:D
2010. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
69%

"Hm. Elég őrültség, de hátha benne lennél: fogyj le?:D"


Idióta! Nem a saját lustasága miatt ilyen, vannak emberek akik nem tehetnek róla pl. mint a kérdező!


Biztos találni fogsz magadnak valakit aki viszont fog szeretni, a pozitív kisugárzás is sokat számít meg a belső is. Ezeket a dolgokat mondjuk csak a komolyabb, tapasztalt férfiak veszik figyelembe. Fő a kitartás!! :D

2010. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Funktasztikus ***** válasza:
100%
bocs nem..:/ de megnyugtatlak valaki azt szereti:P
2010. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!