Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér lány vagyok. Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tikana kérdése:

Kövér lány vagyok. Nektek bejönnék?

Figyelt kérdés

Paraméterek:

25 éves lány vagyok,

jól öltözöm nagyon, nem tapadós cuccokba meg hasonló

szép is vagyok (ruhacégnek modellkedtem)

egyedi vagyok

imádok hülyülni

és nagyon vidám vagyok

Ja és bevállalós

Egyáltalán nem vagyok lusta, sőőőt alig lehet velem tartani az iramot

De tényleg kövér. (Leptin hiányom van)

Én azt tapasztalom, hogy a kövér lányok nem kellenek senkinek. Barátaim bőven vannak, de eddig mindig csak egyoldalúan voltam szerelmes. Velelem van a baj? A kövérségem betegség következménye, azon változtatni nem tudok. Mondjátok szerintetek mit tegyek?


2010. dec. 3. 21:57
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Nemmegmondtam???

Nagyon is csinos vagy. Van aki fele ekkora súllyal rendelkezik, de ez a hasára, vagy a combjára lokalizálódik. Te nem vagy kövér. Csinos vagy :)

2010. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Köszi :-)

Most viszont megyek aludni...

2010. dec. 3. 23:29
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Most néztem a képet... biztos vagy te abban a 120 kilóban???? Én 74 vagyok, de így ránézésre alakban nem sokra vagyok elmaradva tőled...

Senki meg nem mondaná, hogy 120 vagy, nem is értem... ilyen alakkal BIZTOS, hogy sok pasinak bejössz, főleg ha tényleg ilyen vidám a személyiséged és szép az arcod. ;)

2010. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
nem kell a sulyod miatt ennyire kiakadj eljon majd az is akit neked szant a sors:*
2010. dec. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Csak 25 éves vagyok és már egy kicsit türelmetlen...

Lehet felveszek egy pólót, hogy nem harapok. Vagy ilyesmi... :-D

2010. dec. 4. 12:00
 26/41 anonim ***** válasza:
Na látod, mondtam én, hogy meglepődtem. Következőleg csináljunk egy hány kilónak saccolsz kérdést :D Sokan meglepődnek majd :)
2010. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy meglepődtetek a képen, de akkor méginkább nem értem. Mi a baj velem, hogy nem jönnek a pasik???

Próbáltam már, hogy én kezdeményezek, voltam már az elérhetetlennek tűnő domina, de semmi. Minden pasi csak a barátot látja bennem, akivel a plázacica barátnője mellett elengedheti és jól érezheti magát.

2010. dec. 4. 19:50
 28/41 anonim ***** válasza:
52%

hat az hogy kover 1 dolog,viszont hiaba a leiras,ha nem latunk,akar be is johetsz,akar nem. :)Kuldj kepet magadrol az andorka932@hotmail.com -ra es valaszolok :)Legy jo.es Boldog Unnepeket mindenkinek .


17/ F

2010. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
68%

Ezt a leptin hiányt te találtad ki ,vagy van valamiféle orvosi papírod is róla?

Nem mindegy ám...

Sok kövér csaj nem szereti bevallani magának, hogy igen is az ő étkezési szokásai és mozgásszegény életmódja az oka az elhízásának.

2010. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bejosz, es azt hiszem h szerelmes is lettem.


En is 25 vagyok (ket honap mulva 26) de szivesen meg ismernelek

2010. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!