Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér lány vagyok. Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tikana kérdése:

Kövér lány vagyok. Nektek bejönnék?

Figyelt kérdés

Paraméterek:

25 éves lány vagyok,

jól öltözöm nagyon, nem tapadós cuccokba meg hasonló

szép is vagyok (ruhacégnek modellkedtem)

egyedi vagyok

imádok hülyülni

és nagyon vidám vagyok

Ja és bevállalós

Egyáltalán nem vagyok lusta, sőőőt alig lehet velem tartani az iramot

De tényleg kövér. (Leptin hiányom van)

Én azt tapasztalom, hogy a kövér lányok nem kellenek senkinek. Barátaim bőven vannak, de eddig mindig csak egyoldalúan voltam szerelmes. Velelem van a baj? A kövérségem betegség következménye, azon változtatni nem tudok. Mondjátok szerintetek mit tegyek?


2010. dec. 3. 21:57
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
29%

Ez nem is olyan durva. Ahogy olvasom arányos vagy. Most mindenki egy kör alakú nőt képzel el, pedig a kérdező magas és tényleg arányos. Meglepődnétek szerintem, ha látnátok képen.

Tényleg, van alakos képed?

2010. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék képet feltenni, de tényleg arányos vagyok.


És éppen vörös a hajam :-)

2010. dec. 3. 22:42
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azert irom de engem a minap varazsolt el egy kover lany, tenyleg sokat szamit a kisugarzas, a nevetes a hang a nezes... Olyan fura volt mert egyaltalan nem jott be de a jo tulajdonsagok tenyleg megszepitik az embert

26 f

2010. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
64%

De olyan képet, amin azt arcod vagy akár az egész fejed nem látszik.

Csak lássák már miről beszélek én itt :D Mert én tudom mennyi ez a súly arányosan a testmagasságodhoz és ez így egyáltalán nem lenne durva. Szóval ha van olyan képed, amin nincs rajta az arcod, csak a tested az jó lenne, meglátod megváltoznak a vélemények :D

Ők csak a 120 kg-ot érzékelték, többet nem.

2010. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
78%
Soha az életben.
2010. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg arányos vagy.Szerintem nem kell aggódnod,meg fogod találni az igazit.Azt mondod,hogy modelkedtél,tehát az arcod is biztos nagyon szép.Vidám vagy,energikus,így a kisugárzásod,az arcod,az arányos alakod egyszer el fog varázsolni valakit.:)
2010. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként tényleg ez a nagy igazság: Az a kövér, aki aránytalan. Aki nem az, az teltkarcsú :) Ezt egy olyan hapsi mondta nekem, aki bárkit megkaphatott.
2010. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
81%
Jajj annyit pofázok, de a konkrét kérdésre nem válaszolok. Szóval ha férfi lennék biztosan bejönnél. Nekem pont egy vidám, nem unalmas nőre lenne szükségem. Így nőként is a macis férfiak vonzanak, akikről el tudom képzelni, hogy főzi a bográcsost a kölkökkel az udvaron :)
2010. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

[link]


Csak nektek :-)

2010. dec. 3. 23:18
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon csinos vagy.:)


Én ugyan nem mondom,hogy bejössz nekem,mert lány vagyok:D de sok pasinak biztosan.:)


egyik előző válaszoló

2010. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!