Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok bejönnek nektek a rapper pasik? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 20:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán. Mármint ez az öltözék egyáltalán nem tetszik. Az, hogy valaki amúgy rapper, szövegeket ír, az számomra közömbös, én nem szeretem a rap zenét (igazából az az egyetlen, amit nem szeretek), de ismerkedésnél nem befolyásol, hogy milyen zenét szeret az illető.
2010. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
De biztos örülnél, ha egy fiú mondjuk ilyennel lepne meg:) szerintem nagyon aranyos:) Köszönöm az eddigieket, írhattok még
2010. febr. 19. 21:10
 13/34 anonim ***** válasza:

csak magyarok, nagyon ritkán külföldiek, és szoktam irogatni... de csak egy wordba hobbi gyanánt, meg van 1-2 ismerősöm akikkel fórumon rimekbe osszuk az észt :D


és csak olyanok? igen valóban, az angol rap többsége tényleg arról ... de mond nekik, hogy hallgassanak meg pár számot ezektől:

MC Leeroy, RON, Addamz José, Sub Bass Monster, Animal Cannibals, Mikrofontos & Rovo, TM, Fankadeli, Larry, Tash, bEne, Smile of Hell, Mes


csak igy hirtelenjébe ennyit, hogyha ezekre is azt mondják, hogy arról szólnak csak akkor azoknak a lányoknak szövegértési gondjaik vannak...

2010. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Addamz és José, nem Addamz José :D
2010. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Aztaa ezeket én is imádom:) Larry, Mc Leeroy nagyon jó Addamz is ezenkívül Mes, Juniker, Spike mc, Ben nagyon sok van. Inkább magyarokat. Jó az ízlésed!
2010. febr. 19. 21:16
 16/34 anonim ***** válasza:
^^ nem tetszenek azok a számok amelyek semmit sem mondanak és csak arra mennek, hogy minél több anyázást tegyenek bele...
2010. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Mest is imádom Larrytől a búcsúzom tőledet imádom Smile of hell csillagok(L)
2010. febr. 19. 21:18
 18/34 A kérdező kommentje:
21:18. Akik a pi.ák, a pénz, meg a csillogás, any.zás miatt csinálják, azok ratyik. Az igazi előadók ezt mind le.ják, és nem fényezik magukat. Ott van akiket felsoroltam. Nagyon jól kifejezik amiket éreznek. Na látod...Mennyien megítélik a rappereket. Pedig azzal lehet a legjobban kifejezni az érzelmeket
2010. febr. 19. 21:20
 19/34 anonim ***** válasza:
Mestől akkor hallgasd meg youtubeon a Critical Points - Álom számot, régi csapata de csak ő szövegel benne, egyik kedvenc számom :D
2010. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
hát ja, meg nehezebb valamivel, elvégre egy ének jó ha áll összesen 18 sorból és 1 refrénből amit 6x elénekelnek, rapben viszont 60+ sort kell megjegyezni minimum, és úgy kell menjen mint a vizfolyás nem lehet egy sor közepén ellhalgatni csak mert úgy van a szám megirva közben meg gondolkodni, hogy a tavaszi szél után mi jön :D
2010. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!