Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Annyira nehéz ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira nehéz ez a helyzet.

Figyelt kérdés

A barátommal 10 hónapja vagyunk együtt. Mindennél jobban szeretem és nagyon fájna ha szakítanánk. Viszont most nincs más választásom, így kell hogy döntsek. Nem tudom már elviselni, hogy állandóan megbánt.. Megígér nekem valamit és megszegi, utána meg ő van felháborodva amikor látja, hogy nekem ez rosszul esik. Alig lehetünk együtt, mivel a szülei nagyon szigorúak és sosem engedik h találkozzunk.. igaz, erről nem ő tehet, de ezt is igen nehéz már elviselnem. Bár lenne csak ez az egy probléma, még át is siklanék fölötte, de az, hogy a hátam mögött csajozgat meg szemét velem.. ezt nem tudom elviselni. Eközben persze mondja h ő mindennél jobban szeret meg nem akar elveszíteni.. Érzem is ezt néha, de ez már nem elég.


Tehát azt akartam kérdezni, hogy szerintetek egy férfi miért nem tudja kimondani ha esetleg már nem úgy érez, hogy hagyjuk abba például.. mivel a viselkedése erről árulkodik. Ha meg tényleg annyira szeret, mint amennyire mondja akkor meg miért bánt meg mindig? :( Annyira el vagyok keseredve..

(Bocsi h kicsit hosszúra sikeredett)


2010. dec. 3. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakíts. Jól látod, nem éri meg.
2010. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gondolom kissebbsegi erzete van es igy kompenzalja. szerintem te is tedd egy kicsit feltekennye az tan majd meglatod hogy reagal. meg hat gondolom erzed milyen o valojaban....hogy tenyleg bunko vagy csak azert csinalja mert kevesnek erzi magat melletted.... de ha latja hogy te szenvedsz meg jobban csinalja majd. ja,es ajanlom hogy amikor egyutt elmentek valahova oltozz miniszoknyaba harisnyaba,kivagott felsobe es nezz meg jol mas pasikat mellette. tuti ossze....szar..ja magat. 8bocsi a durva kifejezesert)
2010. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy nem tudom miért olyan, amilyen.. Én sose mondtam, hogy húú de jól nézek ki.. most sem azért írom, de nagyon sok mindnekinek tetszem. Elég szép arcom van, nőiesen öltözködöm, jó alakom van, hosszú, szőke hajam.. oké oké ez mind csak a külső.. De úgy érzem, hogy a belsőm is értékes. Tehát nagy terveim vannak, mivel jók a tanulmányi eredményeim, kedves vagyok mindenkivel meg segítőkész. Barátomnak is akármit megadnék annyira szeretem. Képes lennék érte akármire, ha azt mondaná h ő is megváltozik.. De érzem, hogy ez sosem fog megtörténni. :( Annyira fáj, mert érzem, hogy ennek vége van.
2010. dec. 3. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Áhh, ha megcsalás is volt már...meg érzed rajta, hogy nem szeret...Nem mehet ez így szerintem. Torz így egy kapcsolat én ezt mondom. Tudom, hogy ezzel Te is tisztában vagy, meg mondani könnyű és hogy ez most nagyon rossz neked...de gondolj bele mi lesz később:(

Ezt nem engedheti meg magának.

Elég mocsok dolog, amit csinál...de gondolom azért elalszik melletted...:@ Szemtelen. Kihasznál. Állj a sarkadra!!! A Te érdekedben!!!

19/l

2010. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Basszus.. De igazatok van.. :S
2010. dec. 3. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!