Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nehéz helyzet. Folyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz helyzet. Folyt lent:?

Figyelt kérdés

Barátnőm elvitt ma a vallásos szüleihez. 16 éves.

Az anyja azt mondta,vagy magamhoz fogadom a lányát és én nevelgetem.

Vagy eljegyzem,és akkor engedi hogy udvaroljak neki,de csak úgy hogy én járnék hozzájuk,és csakis akkor ha az anyja is otthon lesz.Paráznaság kizárva.

Nem lehet elmenni sétálni,stb.

Csakis náluk.Negyon szeretem,de nehogy már a végén az legyen,hogy akkor találkozhatunk,ha elveszem feleségül.

Tök gáz.

Szerintetek?


2010. aug. 3. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem is. nem irigylem szegény lányt, az anyja tökre teszi az életét. neked meg barátom csak azt tudom javasolni, hogy keress mást. egy lány sem ér ennyit és még előtted az élet!
2010. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebbe semmiképpen ne menj bele, lány vagyok, de 16 évesen annyi minden van előttetek, semmiképpen ne jegyezd el!


Hagyd ott, vagy mondd meg neki, hogy biztosan találtok megoldást a dologra, de eljegyezni nem fogod, minden ép eszű ember így gondolkodik, legyen akár vallásos, akár nem.


A lány meg, abban az esetben, ha bejössz neki, kicsit álljon a sarkára!

2010. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ilyen feltételekkel sose fogod igazán megismerni azt a lányt. csak kettesben lehet igazán megismerni a másikat, ha nincs kontrol.


Egyébként meg még elég fiatal hogy szembeszálljon az anyukájával. Vagy lehet hogy majd megoldja valahogy hogy találkozzatok. kitalál valamiket vagy hazudozik.


Egyébként eljegyezheted, ez még nem kötelez semmire. Csak mondd meg a lánynak, hogy ez egyelőre az anyjának szól, ha majd tényleg komolyan gondolod akkor megmondod neki.

2010. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez mekkora hülyeség... Némelyik vallás ellentmond a normális életkörülményeknek. Én nem bírnám ki ezt. Max ha megoldható akkor sunyiba találkoznék a lánnyal, ha nem, akkor... :S

15/F

2010. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!