Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz helyzet! Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzet! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki felvette velem a kapcsolatot. Nagyon aranyos, helyes is, eltudunk beszélgetni eléggé jól :)

De van egy kis bökkenő ... Az egyik barátnőmmel eléggé jóba voltak.. 1 évig kb! De nem jártak, NEM volt köztük csók, semmi.. Csak jóba voltak de nagyon..(szerették egymást, csak mindig amikor összejöttek volna, jött egy kis bökkenő)

A pasi kicsit rám hajtott, de én ezt elmondtam barátnőmnek! Nem akartam, hogy mástól megtudja, és össze vesszünk.. 2-3 napig nem beszéltünk, de rájött, hogy én nem tettem semmit, őszinte voltam vele, és egy fiú miatt nem fogunk össze veszni. Mondta, hogy ha akarok valamit a palitól akkor hajrá.. De nem akartam (akkor még...) Most, hogy egyre többet beszélünk, kezdem (sajnos) megkedvelni..

A bnőm és a fiú azóta nem beszélnek (mióta kiderült, hogy rám hajtott)

Találkozni akar, de mindig mondom neki, hogy nem szabad, stb :/ Pedig szívesen mennék...

Barátnőm amúgy mindig mondja, hogy őt tényleg nem zavarná, jöjjek vele össze..

De én úgy érzem, hogy ezt ő sem gondolja komolyan

De nekem így nem jó :S

Mi lenne, ha pár hét múlva meg kérdezném bnőmet, hogy zavarná-e ha találkoznék a sráccal?? Vagy inkább ne?

Segítsetek


2011. jan. 5. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, engem nem érdekelne a barátnőm, lehet ,h. ő számodra a nagy Ő és te csak így udvariasságból elszalasztanád? talizz vele!
2011. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Minek kérdezed meg megint? Azt írtad,h már kérdezted a barátnődet...akárhányszor megkérdezed,mindig azt fogja mondani,hogy nem zavarja. De mi mást mondana? Lehet,hogy zavarja egy kicsit... A barátság az első,de ha a barátnőd nincs rosszba emiatt veled,akkor nincs vesztenivalód. Szerintem :)

2011. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lépj kapcsolatba a sráccal, ha a csaj nem fogadja el, akkor nem is igaz barátod. Ha elfogadja, akkor meg csak jól jöhetsz ki belőle. Meg kell tanulni leszarni mások véleményét, ráadásul ő most azt hangoztatja, hogy neki mindegy mit csinálsz, használd ezt ki szerintem.


Gondold el, milyen lenne, ha ezen múlna az életed?

2011. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!