Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,2 éve vagyok együtt a barátommal. Az első évben csak együtt buliztunk,de minden buli alkalmával,nyafogtam neki. (miért nem táncolunk,miért ez miért az..)Nem becsültem meg eléggé,hogy egyáltalán együtt is bulizunk,és azóta nem szeretne velem bulizni.Közben,másfél évesek voltunk,amikor Balatonra ment nyaralni pár napra,és egyik este megcsókolt egy másik lányt.Részeg volt,de nem lehet mindent arra fogni.Énis hibás vagyok szerintem az egészben,mert előtte minden hülyeségen összevesztem vele,szinte minden nap.És ugye egy tökéletes kapcsolatban ilyen nem fordulhat elő.. A lényeg,hogy kapott egy új esélyt tőlem. Egyszer már volt nélkülem azóta bulizni,most újra szeretne menni,illetve megyek énis a barátnőimmel. De nehezen bízok meg benne ezek után. Egyik haverja viszi a barátnőjét,és fáj hogy engem nem visz. Valahol megértem,mert ezt csak magamnak köszönhetem. Azt mondja a kezdetektől,ha egy helyen bulizunk,olyan érzése van,mintha figyelném,és nem érzi akkor jól magát.Én megértem,hogy ennyi évesen nem csak egymásnak kell élnünk,a barátokkal is kell lenni de most nem tudom neki van igaza,vagy nekem..
2010. okt. 4. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
azért nekem ez gyanús lenne...
2010. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csalna meg még egyszer,az biztos! Meg előtte is csak ez az egy félrelépése volt,mégis előtte is ezt hangoztatta. Az kimaradt hogy énis ugyanerre a helyre megyek bulizni,ahova ő.
2010. okt. 4. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:

egy tökéletes kapcsolat alapja nem a bizalom??

ha nem bízol meg benne, akkor, hogy akarod életben tartani a kapcsolatotokat?

nem hülye a pasid sem, egyszerűen csak jól akarja magát érezni a barátaival..

veled van 2 éve, akkor szeret, nem?

ha nem így lenne akkor már kidobott volna..

voltatok együtt bulizni, nem ment.. akkor most legalább menjen külön..

te meg nyugodj meg, nem lesz semmi gond :)

elmeséli milyen volt, te meg majd örülsz neki, hogy jól érezte magát, ennyi..

a bizalom a legfontosabb..

18L

2010. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,ez annyira igaz:) csak nehéz megbízni benne azok után.. Pedig tudom,hogy szeret,mert ha nem szeretne,már rég kidobott volna,nem hogy tűri a minden napos hisztijeimet...
2010. okt. 4. 22:53
 5/8 anonim ***** válasza:

nem értem min rágódsz, ezzel teszed tönkre a kapcsolatotokat, bízz meg benne..

emberek vagyunk, hibázunk.. naponta akár 100szor is.. az a pici részeges csók nem számít, főleg, ha be is vallotta :)

szóval hagy menjen bulizni ;)

2010. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na ezaz:) nem vallotta be,nem tőle tudom. Amikor megtudtam,azt mondta azért nem vallotta be,mert nem jelentett számára semmit az a csók.
2010. okt. 4. 23:05
 7/8 anonim ***** válasza:
ugyanoda mentek bulizni?
2010. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ige,úgy néz ki,de ő a haverjaival,én pedig az enyémekkel. Csak rossz érzés,hogy a haverja viszi a bnöjét,én meg nem lehetek vele,mert mellettem nem engedi el magát..
2010. okt. 5. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!