Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány akit szeretek (osztálytárs)

Legjobb barátok vagyunk de ő nem akar semmit mert osztálytársak vagyunk, de viszont úgy viselkedik velem mintha akarna.

Ma meg láttam hogy a volt barátjával csókolózott, amikor már rég szakítottak, és azt monda hogy nem fog vele összejönni megint.

Most megint azt mondta hogy nem járnak csak smároltak párszor a héten...

Nekem szar kedvem lett, de végülis nem mondtatom meg neki hogy kivel smároljon mert nem a barátnőm.

Most meg megint úgy nézett rám... meg megint olyan szavakat mond nekem ami megint olyan mintha akarna valamit.

Én komolyan nem tudom, hogy miért csinálja ezt. ÉS szerintem nem is fogja fel hogy nekem ez milyen rossz érzés, pedig nagyon jól tudja hogy mit érzek iránta.

Szerintetek foglalkozzak még vele úgy hogy "udvarolgatok" neki vagy hagyjam.

Barátok maradunk mert túl jó a kapcsolatunk hogy ennyitől vége legyen, de hogy akarjak még tőle többet vagy nem.

Volt már hasonlóra példa de nem adtam fel, de már keztem feladni.

Mit tegyek?


2010. dec. 3. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jòl tudja, mit èrzel irànta? Elmondtad neki? Ha igen, akkor azèrt viselkedik veled igy, hogy ugy tesz, mintha szeretne tobbet. Mert nem fogja fel, hogy neked ez milyen rossz, o csak azèrt azèrt csinàlja, mert jòl esik neki, hogy huzhatja valakinek az agyàt. Meg ha csak igy smàrol az exèvel, tobbszor is egy hèten, de mègse jonnek ossze, akkor lehet, hogy az exe nem akar vele, o meg csak mondja, hogy jaj, kit èrdekel, csak smàrolunk. Szerintem mèg mindig èrez valamit az ex irànt. Keress màsik legjobb bnot, akkor lehet, hogy osszejon veled, vagy maradjon o, de nem lesz semmi (komoly).
2010. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem tudom

22f

2010. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudja hogy mit érzek elmondtam neki.

És az exével pont fordítva van, ő nem igazán akar semmit az exe pedig igen.

2010. dec. 3. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:

hmm.. kemény..

hát igazából.. erre nem nagyon tudok jobbat mondani mint, hogy kérdezz rá, hogy ha nem akar semmit akkor miért csinálja ezt??

2010. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nme mond egyértelmű választ.
2010. dec. 5. 18:35
 6/8 anonim válasza:
velem is ugyan ez a helyzet :/ szerintem kérdezrá hogy mit is akar? és kérj egyértelmü választ :) sok szerencsét
2010. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hiába kérek, elpoénkodja meg azt mondja hogy jól vagyunk így meg hogy nem akar elveszíteni...
2010. dec. 5. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a húgom volt ilyesmi cipőben, osztálytársak, legjobb barátok, a srác érzett valamit... a húgom belement, elvoltak 6 hónapig kb. amolyan kapcsolatfélében, aztán a húgom rájött, hogy neki mégiscsak BARÁT a srác, aki ezen nagyon berágott, tökre megromlott a viszony köztük, és nagyon szar volt így bejárni nap mint nap a suliba... Tudod, a házinyúlra nem lövünk szabály... Esélyesnek érzem, hogy ez a lány sem hosszú távra tervezne veled, ne kockáztasd a meglevő állapotot, mert ennél csak szarabb jön... azért csinálja, mert megteheti, mert jólesik neki, hogy valakinek bejön... de ha tényleg akarna valamit, akkor egyértelműen tudatná. Sztem hagyd, csak barátként közelíts ezentúl, és ha esetleg emiatt ő eszmél rá, hogy mégiscsak többet szeretne, elgondolkozhatsz majd, hogy neked kell-e még a csaj. Ha nem fogja magát meggondolni, akkor meg eleve halott ügy volt, nem?
2010. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!