Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19-20 éves láynok? Nektek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20 éves láynok? Nektek még bejön? Ha egy srác még udvarol tehát úgy értve hogy nem csak szexre kelletek neki, pl:visz nektek virágot, bókolgat meg iylesmi.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 22:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 10:24

Maximálisan egyetértek! Én is hasonló cipőben járok, kedves és udvarias vok, udvarolnék is, de a külsőm miatt egy lánynak se kellek. Most már azt mondom, nem is érdemes udvarolni, úgyis minden lányt csak a külsőségek érdekelnek. Ha tetszel külsőre egy lánynak, udvarlás nélkül is megkapod, ha nem, akkor meg udvarlással se mész semmire. Úgyis jön majd vmi álszent p*csa, aki váltig állítja h neki nem a külső számít, de igenis a külső számít minden nőnek, bármit mondanak.

2010. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
joogos, nézzük a külsőt is persze de mintha a a pasik nem ugyan ugy átnéznek a "csúnyább" lányokon, szal sztem fogd be és ne fikázd le a lányokat mert ti sem vagytok jobbak, a kérdésre visszatérve igen szeretem az ilyen fiúkat és nekem a barátom pontosan ilyen :) hoz nekem csokit virágot stb... és hülyeség h ilyen fiúk már nincsenek :)
2010. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Az, h szted mi se vagyunk jobbak, azért van, mert te is csak a jó pasikkal állsz szóba, akik jó eséllyel tényleg csak a külsőre mennek. Nekünk, ronda pasiknak esélyt sem ad senki.
2010. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg nem haltunk ki..Énis ilyen vagyok. Nekem ez egy alap dolog h virágot viszek vagy vlmi kis apróságot..de üres kézzel nem megyek..Nekem fontos h udvaeias legyek, meg stb..Fontos h a nő mellettem nőnek érezze magát..MÉgsincs bnőm:( 22f
2010. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én mint nő szeretem a férjem udvarol mint mindíg, itt nem a virág és az étterem a lényeg, hanem hogy gondol rám:

pl: hoz egy csokit, vagy megölel, bókol, ezzel erősítve az önbizalmamat, mert azt szülés után egy időre elhagytam valahol.

Sajnos vannak olyan láyok akik csak a pénzre mennek, lásd férjem exnője aki kifacsarta mint egy citromot (az első héten már majdnem elfogyott a férjem fizuja)

aztán miután elvesztette a férjem az akkori munkáját, elhagyta. Mi azután egy hónapra jöttünk össze, és mindannyian egy suliba jártunk. Mikor a férjem újra talált munkát, a csaj hirtelen megjelent. Azt remélte feltámadt az aranytojást tojó tyúk.

A férjem nekem is nekiállt ajándékokat venni, de rászóltam, hogy engem nem kell és nem is lehet megvásárolni.

A lényeg az kedves válaszolók hogy csúnya dolog általánosítani.

Sajnos vannak olyan lányok akik a pénzre mennek és vannak olyan fiúk is akik csak a dugásra...

2010. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
a "panelparaszt"-ságnak nem tudom mi köze van ehhez... kertvárosi bunkó is annyi van, mint sz'ron a légy.
2010. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
2022: a helyzet romlott, ma már nincs ilyen. Mindenki b@szik mindenkivel kivéve az inceleket mert ők nyomik és nem kellenek senkinek!
2022. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!