Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19-20 éves láynok? Nektek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20 éves láynok? Nektek még bejön? Ha egy srác még udvarol tehát úgy értve hogy nem csak szexre kelletek neki, pl:visz nektek virágot, bókolgat meg iylesmi.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 22:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%
Mi az, hogy kihaltunk? Egyszerűen az a baj, hogy nincsenek már olyan lányok, akikért érdemes ezt megtenni. :(
2010. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Kedves lányok!


Ezúton szeretnélek megnyugtatni titeket,hogy igenis léteznek ilyen pasik akik nem csak a szexre mennek!Én már 3 éve együtt vagyok a barátommal aki mielőtt összejöttünk rengeteget udvarolt nekem és bókolgatott és ezt a mai napig csinálja!Mellesleg a mai napig minden hónapban kapok tőle valamit azon a napon amikor összejöttünk!A múlt hónapban pedig megkérte a kezemet!Nem hencegés képpen mondom ezeket nektek,de ne adjátok fel a reményt lányok!!!!Léteznek még igazi hercegek csak meg kell őket találni!!! :)


20/L

2010. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
már bocsi de nem haltunk ki.Nem mondanám magam nagy romantikásnak de udvarlok a hölgyeknek ahogy illék,Nem egyből a sexre megyek.Fél évig udvaroltam mire lefeküdtem barátnőmmel.Legtöbb Lány sajnos nem ilyenekre vágyik.10csajbol 8kiröhögött mikor komolyabban kezftem udvarolni.Legtőbb csaj a tipikus jó a segged kő kóla?udvarlást szereti legalábbis itt csongrád megyében
2010. dec. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
bocs a hibákért de már fáradt vagyok
2010. dec. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Aki diszkóból ismerkedik, az meg is érdemli a dugódanit, közben meg a normális fiúknak nincs senkijük.
2010. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

...Előttem szólóval értek eggyet, a dugódanik a diszkó aljanépe, de hát akit elvakít a külső...


Kedves Lányok!


Mindig rengeteget röhögök azokon akik általánosítanak, és magukat sajnáltatják hogy hűűű de ráb@sztak. Meg hogy azt hiszik hogy a fiúk kiteszik a szívüket és önzetlenül szeretik a csajt, és aztán koppannak. Kedves pórul járt lányok! Mi a fene lenne ha tanulnátok a hibáitokból, és levonnátok a megfelelő következtetést, valamint megtanulnátok mit kell figyelni egy pasiban és mit nem. A csajok nagy többsége megreked a bicepszen, az elegáns kinézeten, és egyéb külsőségeken, miközben nem veszik észre hogy csak élő vibrátorok.Aki azt mondja hogy az ilyen pasik kihaltak mint a mamutok, azok valahol tudják ők a hülyék, mert mindig ugyanolyan pasit fognak ki, tudat alatt. Itt is leírom mint amit mindenhol, hogy csak azt lehet kihasználni aki hagyja magát. Aki meg nem veszi észre az intő jeleket, az 26x is el fogja követni ugyanazt a hibát. De ezért ő és az adott pasi a felelős!!! Minden ember más, tehát az álltalánosítás itt nem állja meg a helyét! Kérem mellőzni. Sírdogálni, lehet a wc-n, hinni a templomban, de velünk szemben kicseszés az amit írtok, akiknek még fontos egy lány, és nem csak a punci. Én olyan pasi vagyok aki még szűz és 23 éves, mert önmagukért szeretem a lányokat, nem pedig a puncijukért. Mindenki a saját sorsának a kovácsa, ha szar pasikat fogtok ki, ne minket hibáztassatok, főleg ne álltalánosítva.


Köszönettel, egy 23 éves szű, és rengeten lányt szeretetett pasi, és aki pont attól szenved, hogy a normális udvarlást, az esetek többségében le se szarják a lányok, hanem pénz, ruha, bicepsz. Gratulálok ezen lányoknak, haláluk óráján lesz mivel szembesülniük...

2010. dec. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer udvaroltam egy rendes lánynak, azt hittem igénye van rá. Hát, ne tudjátok meg miket vágott a fejemhez! Elküldött az anyámba, majd összeállt egy tehetős fiatalemberrel. Feltűnően bámulta és felemlegette a srác ékszereit.
2010. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
méghogy kihaltak.. mai világban akik a legjobban megváltoztak azok pont h a csajok. "kiakasztó vágod, h 12 évesen már a f@aszt sz0pjátok." és a mai csajok 90%-a ilyen, azoknak minek udvarolni? normális lányokhoz meg normálisan kell viselkedni :) alkalmazkodás kérdése
2010. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Aki diszkóból ismerkedik, az meg is érdemli a dugódanit, közben meg a normális fiúknak nincs senkijük."



Hoppávan gyerekek, ott a pont.!! Ez így magában megállja a helyét, de én még hozzátenném:

A normális fiúk egy időután beleunnak abba, hogy le se szarják őket a lányok, és ezért leszoknak ezekről a jó szokásokról. ÉS igen, sajnos igaz, hogy kihaló félben vagyunk!

2010. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Sajnos azt tapasztalom, hogy a mai lányok nagy része bunkó. De igazából visszahúzódok, mert azt érzem lenézik a normális embereket. Annyira beképzeltek és nagyképűek sokan, hogy csak na. Sokan hiszik, ők a tökéletes nők, és nekik csak a tökéletes pasi kell. Egyszer udvaroltam egy lánynak, még levelet is írtam. Aztán később megkérdezem tőle, ha van kedves beszélgetni, itt vagyok. Erre azt mondja, hát nem bocs...

De egy másik esetem, mikor látásból ismertem egy csajt, mondom leülök a mellé a buszon. Erre azt mondja: Bocsika, de a barátomnak foglalom a helyet. Holott ott sem volt és nem is akartam tőle semmit, csak leülni mellé. Ennyi. De sok hasonló esetem volt. Szóval én miért legyek velük kedves, ha ők bunkó módon viszonyulnak hozzám? Miért udvaroljak nekik, ha ők sértésnek veszik ezt? Mindegyiknek a fülében ott az mp3-és még hozzájuk szólni sem lehet. Nagy részük olyan divatmajom, hogy csak na...

Én még nem találkoztam egy normális lánnyal sem eddig. Talán csak eggyel...

21 FFI vagyok és szűz. Lassan 22 leszek. És α sok lány gyanakodva kérdezi, miért nem b*asztam eddig? Mondom, talán azért mert várok az szerelemre és így tovább.

Kedves ribancok, (tiszt. Kivételnek) sajnos azt kell, hogy mondjam hogy nálam nincs esélyetek. Mert nem arra pályázok, hogy dugjak éjjel nappal, hanem arra, hogy szerethessek és becsülhessek valakit.

2010. dec. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!