Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy vészelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy vészelitek át, amikor szerettek valakit, és nem kelletek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe nagyon szerelmes vagyok, de őt nem érdeklem:-( És nagyon le vagyok törve.:-(

Ti mit csináltok ilyenkor, hogy terelhetném el a gondolataimat?:-(


2010. dec. 16. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
keresek mást
2010. dec. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca. ***** válasza:
szenvedek egy sort szépen csendben magamban, és hát...majd elmúlik. nem tudsz vele mit csinálni sajnos. próbálj más dolgokra koncentrálni, járj el sokat, keress hobbit, bármi csak ne ülj otthon és nézegesd a képeit, annál rosszabb nincs.
2010. dec. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pedig pont ezt csinálom, és annyira rossz:-(

Persze tudom, elmúlik majd, de most magam alatt vagyok:-(

Veletek is volt már ilyen?

2010. dec. 16. 09:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Én majdnem két évig szenvedtem emiatt... Egy vele történő beszélgetés segített, hogy túllépjek rajta.. Az annyira őszinte volt, hogy picit kiábrándultam, illetve láttam rajta, hogy boldog. Én pedig nem akartam tönkretenni a boldogságát...

Mindez nem rég történt, azóta van, hogy jól érzem, magam, de amikor nincs más, ami lefoglalja a gondolataimat, eszembe jut, de már nem fáj annyira az emlékezés. Nem is vágyódom eszeveszetten.

Nekem a másik, ami segített, az az írás volt

2010. dec. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%-os vagyok... Ráadásul sokszor éreztem úgy, hogy én is érdeklem őt, de nem lépett... Mindegy, kezdek túllépni rajta, amikor tudom, elkerülöm. Lesz ez még jobb is.
2010. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamóca. ***** válasza:

persze hogy volt ilyen... van is :)

még ront a helyzeten hogy nem csak úgy vakon döntöttem ugy hgy nekem ő kellene, hanem nagyon skoáig úgy nézett ki hogy ő is így akarja. ilyenkor szerintem a legjobb ha rehabolod magad. ülj be egy kád forróvízbe, gondold át az egészet, az érzéeseid, mindent, és határozd el (de komoylan is gondold) hogy mostantól nem akarsz rá gondolni, nem akarod szeretni. Aztán egyzserűen tüntess el mindent ami rá emlékeztet. képek törlés, stb. És egy ideig kerüld hogy találkozz vele. ez a legnehezebb, egyébként:D nekem is ez megy legkevésbé mikor tudom hogy ott a lehetőség...

és ami nagyon fontos... ne próbáld minden apróságba belemagyarázni a reményt. ha rádmosolyog az azért van mert jókedve van, és ne magyarázd bele hogy talán mégis...csak megnehezíti a dolgod, és egyátlalán semmi valószínűsége nincsh ogy így van. Sajnálom, ez durva így megfogalmazva tudom, átérzem hidd el... de csak így működhet.

2010. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszi a vigasztalást:-)
2010. dec. 16. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!