Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19-20 éves láynok? Nektek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20 éves láynok? Nektek még bejön? Ha egy srác még udvarol tehát úgy értve hogy nem csak szexre kelletek neki, pl:visz nektek virágot, bókolgat meg iylesmi.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 22:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%
ilyen srácok már nincsenek
2010. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Persze!

Nekem ez nagyon bejön! Én szeretem ha udvarolgatnak nekem.. kedveskednek:)

2010. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Neked bejön. De soha az életben le nem feküdnél vele.
2010. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Igen. Csak ilyen fiúval jönnék össze. A barátommal is úgy jöttem össze, hogy előtte hetekig udvarolt, kedveskedett nekem, és miután összejöttünk, akkor sem hagyott alább a kedveskedéssel. 20/L
2010. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%
be, de ők szerintem a mammutokkal együtt kihaltak.
2010. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
persze, hogy bejön. de virágot csak akkor hozzon, ha értem jön, mert akkor felszaladhatok vízbe rakni a virágot és nem kell egész végig szorongatnom, plusz el is hervadna, ha végig szorongatnám.
2010. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nem minden fiú egyből a szexre megy.


A mostani barátommal 2 hónap után (és előtte több hónapos ismeretség után) feküdtünk le először, pedig már egyikünk sem volt szűz - addig ismerkedtünk, sokat beszélgettünk, programokat szerveztünk, közben testileg is egyre közelebb kerültünk egymáshoz, de én addig nem szexelek, míg meg nem bízom a páromban és egy bizonyos fokú ismeretség is kell. És szerencsére ő sem erőltette, egyszer sem kért, hogy olyat tegyek amit még nem szerettem volna. 9 hónapja vagyunk most együtt.

2010. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy haltunk ki. Én is ilyen vagyok. Panelparasztoktól ilyet ne is várj.
2010. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok! azt még hozzátenném, hogy nekem is udvaroltak elég sokáig, volt virág, vacsi csak nekem, mindenféle romantika, de ez is csak addig tartott, míg ágyba nem vitt. Utána meg szépen le voltam sz*rva... Az a baj, hogy hiába kedves valaki az elején, abból még nem lehet leszűrni, mik a valódi szándékai. Nálam alapból az a baj, hogy elhiszem a kedvességet és az udvarlásról is azt gonodlom, hogy a fiú nem véletlen rakja ki a szívét. Utána meg jön a koppanás. Sajnálom fiúk, de ha visszaélnek az ember bizalmával, akkor előbb utóbb elkezd az ember általánosítani.
2010. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
:)
2010. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!