Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit higgyek. HELP!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit higgyek. HELP!?

Figyelt kérdés

Aki végigolvassa és értelmes választ ad annak NAGYON szépen köszönöm :)

Van egy 15 éves barátnőm.. Jobban ismerem mint magam,de sajnos motorbalesetem miatt nemtudok lemenni hozzá keveset találkozunk.. Mostanában nagyon megváltozott.. Mintha nem is ő lenne.. Aztán egyszer felhívtam, de éreztem a hangján hogy valami baj van.. Feljött msn-re és rákérdeztem.Tudtam hogy nem szeret 100%-osan, de még sosem mondta ki.röviden ennyiből állt:


-Tudom unod a kételkedéseim.. De őszintén mit érzel irántam?

-sok mindent

-??

-:/

-Úgyértem,vannak-e kétségeid.. ?

-hogyérted?

-Biztos vagy-e abban ami(ke)t érzel? Irántam

-háát nemtudom

-ettől félltem.. Szeretlek,de nemtudnám elvisellni ha elveszítenélek..

(itt már valahogy kezdtem beletörődni)

-=(

-ez most mit jelent? :-O

-nemtudom =(

-Hm..

-sajnálom=(

-... Sejtettem

-de szeretlek csak nemtudom,hogy mi bajom van meghogy félek

-?? nem értem..

-lényeg h szeretlek csak nem tudom mitakarok és neharagudj emiatrám megbántani nemakarlak

-Ha őszinte vagy azzal nem bántatsz, de ha elforulsz és olyan reményeket hagysz meg, amik halottak akkor az rosszabb..

-de télleg szeretlek

-Akkor mi a baj? ..

-nemtudom .. .össze vissza van a fejembe minden

-én is össze vagyok zavarodva csak annyi hogy én tudom mit akarok..

-=(

-Kérlek beszéljünk őszintén azért kérdezem hogy ha baj van akkor tegyünk érte/ellene

-jójó

(és 10 perc pihi után mondta hogy megy)

A kérdésem az lenne: Jogosan érzem úgy hogy van egy haramadik a képben?

Mert megértem ha idő kell neki megértem ha én vagyok neki az első megértem hogyha picit fél, de már fél éve ismerem 3 hónapja vagyunk együtt.. Azon mit kell gondolkozni ha velem akar lenni? Nem terhes hogy azon gondolkozzon megtartsa-e.. Nemtudom,.. Teljes szívemből szeretem mindennél jobban ő is tudja,. nem kételkedik,megbízok benne,őszinte vagyok. De most nem tudom mit lépjek. Please help!


2010. dec. 2. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem meri megmondani, hogy nem téged szeret, de remélem nincs igazam.
2010. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Timi: ) ***** válasza:

Én úgy érzem ahogyan te,van egy 3.személy aki bekavar a képbe és hát tetszik is neki,téged is szeret még és nem tudja,hogy mit akar,nem tud választani!

Ne add fel,egyenlőre ne nyaggasd ilyen kérdésekkel,(hogy szeretsz?)csak próbáld éreztetni vele,hogy fontos neked,kedves üzenetek stb,hódítsd meg újra és ne nyaggasd.Szerintem ha jól csinálod melletted dönt.

Sok szerencsét!!!

23/L

2010. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van... De nem akarom feltenni neki a kérdést hogy van-e más is . mert sokat kételkedtem és nem akarom túlzásba vinni és ha nincs igazam akkor csak azt éreztettem hogy anyáskodok és nem bízok meg benn e
2010. dec. 2. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a nagy helyzet, hogy egyáltalán nem biztos, hogy van 3.

Persze téged nem igazán szeret, szerelemmel biztos nem, de koránt sem biztos, hogy egy 3. miatt.

Ha nem tudsz vele eleget találkozni, és ha súlyos a balaset akkor lehet hogy egy darabig így is marad, ő meg igényelné a társaságot, stb.

Kezd elmúlni a nagy lángolás, és hát nem fogadtatok egymásnak örök hűséget, meg jóban-rosszbant, egyébként is szinte még gyerek... tovább akar lépni.

lehet, hogy ebben segyti egy 3., lehet, hogy nem.

Az utóbbi még tarán reménytelenebb, mert ha nincs 3., aki befolyásolja, akitől visszahódítsd, hanem magától döntött így, az szerintem keményebb dió.

2010. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én megfogadtam neki akármi történik is amíg hűséges lessz örökké szeretni fogom és mellette állok. Hát" nem csitri, Nehezen megszerezhető, visszahúzódó.Sajnos igen" kicsit éretlen De ha igaz és magától döntött így , vagy ha mást választ a végén nem tehetek mást, minhogy megpróbálok mosolyogni és elengedem miközben belül tombolok.. :(
2010. dec. 2. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziia szerintem te nagyon aranyos srác vagy szimaptikus vagy pedig cak irtál:) na mind1.Sajnálom ami veled történt:(


A bnődről meg annyit,hogy tényleg kérdezd meg tőle,hogy van-e egy 3.személy és ha van akkor hagyd ha nincs akkor meg probálj vele komolyan beszélni és ha ez után is 10 perc is lelép akkor hagydd nem éri meg!!:)

Ne szomorkodj miatta találsz te egy éretebb lányt is:)

De remélem együtt maradtok:)(K)

2010. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 perc és lelép:D
2010. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.. Akármennyire is nehéz bevallani magamnak tényleg így van..
2010. dec. 3. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!