Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miattam van ez?

Figyelt kérdés

Féltékeny vagyok az összes csajra,aki a pasim körül megfordul. 2éve vagyunk együtt,nem csalt meg,szeret is,de mivel én megcsalósabb fajta vagyok,azt hiszem,hogy ő is az. Pedig nem...


na szóval van rajtam kb. 3kg felesleg,meg egyéb dolgok,amik nem tetszenek. Szeretnék ezeken változtatni.

Hátha visszajön az önbizalmam,és talán elhinném a barátomnak,hogy szeret,és elég vagyok én is és nem kell más.


Vagy mit tehetnék?


2010. dec. 1. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
te beteg vagy..
2010. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok beteg,csak mondják,hogy az szokott féltékenykedni,aki nincs megelégedve magával,aki nem hiszi el,hogy elfogadja úgy a párja,ahogy van..


És lassan féléve olyan szinten sehogy se vagyunk,hogy már komolyan nem tudom mivel hozhatnám vissza az az előtti időket...

2010. dec. 1. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy függ ez össze egymással?
2010. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az természtes,hogy van benned féltkenység csak vigyázz h ne lőj túl a célon.az meg h nem tökéletes a tested nem számí.a pasid nem azrt van veled mert azt akarja h tökéletes légy neki így vagy az.és ha 2éve veled van akk bitos h szeret:D
2010. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem bántásként, hanem segítségként írom a következőt:


Azonnal hagyd abba a féltékenykedést, ha nem akarod magad egyik nap egyedülállónak találni.

2 év nagyon sok idő, meg kéne becsülni a hűségét.

Mi az, hogy megcsalós fajta vagy?

Mínusz 3 kg-tól lenne önbizalmad. A szerelmet nem kilóban mérjük. Szerinted 2 év ez miatt lenne vége egy kapcsolatnak? Inkább a féltékenység miatt. Szedd össze magad légyszives mert megbánod, ha otthagy a szerelmed a féltékenység miatt, utána pedig nagyon bánhatod, de már nem tudod visszafordítani. Most van még esélyed.

Egy kapcsolat lényege a bizalom.

Szívből kívánom, hogy minden rendben legyen a kapcsolatodban.

2010. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!