Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy elfog hagyni ezért? Képes lenne lemondani a vágyairól miattam?

Figyelt kérdés

Leszögezem már nem vagyunk gyerekek, szeretem a szexet, de van amit soha nem vállalnék be. Párom viszont egyre inkább erölteti az újdonságokat, perverz játékokat. Állandóan attól fél, hogy ráununk egymásra. A szexuális vágya/fantáziája kimerítetetlen.

Tudom, hogy szeret! De már kételkedem abban, hogy elég-e a szerelem amit érez irántam ahhoz, hogy lemondjon ezekről a vágyairól.

Mit gondoltok erről? 2 éve vagyunk együtt!


2011. júl. 25. 01:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem elég hozzá a szerelem..Abból mindig probléma van,ha az egyik fél nincs "kielégítve".Vagy elhagy egy olyanért akivel tökéletes a szex is,vagy máshol fogja keresni,megkapni..Nem fog lemondani a vágyairól,mert ezekről nem lehet csak úgy lemondani.Sajnos az én volt vőlegényem csak 2-3 havonta!!kívánta a szexet,és az Én vágyaimat nem volt hajlandó kielégíteni máshogy sem..Sajnálom azt a 10 évet,amit rá pazaroltam,nem érte meg.Férjemmel tökéletesen egy hullámhosszon vagyunk minden féle téren.
2011. júl. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha olyan durva dolgokról van szó amiket te nem teljesítenél soha akkor szerintem hagyd el. Ha csak attól fél hogy te ő rá unsz akkor beszéld meg vele hogy te tökéletesen kielégülsz de ha ez fordítva is van,tehát ő is fél attól hogy megunja veled a szexet akkor hagyd el. Amit tőled nem kap meg azt előbb-utóbb másnál fogja keresni,minél előbb hagyod el annál nagyobb az esélye hogy találsz mást akivel tökéletesen megértitek egymást a szex terén is.
2011. júl. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

előző, ez mi?

szerintem ebben harmonikusan egyezni kell,mert ha ez egyik fél olyat akar, ami a másiknak rossz, utálja, akkor nagyon meggyűlölheti az egészet, egy életre. (egyébként mi az, hogy "nem lehet lemondani"? már hogyne lehetne lemondani? olyanról ami a szerettemet bántja?)

Perverz baromságokba belemenni, nem érdemes, abból semmi jó nem lesz hosszútávon..Akkor inkább az unalom.

2011. júl. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Azert jo lenne tudni, hogy hany eves a ferfi.


Tole kell megtudnod, hogy eleg vagy-e neki vagy a perverzioi fontosabbak. Ezt csak o tudja megmondani neki. Van, aki lemond, van, aki kompromisszumot kot, van, aki nem mond le es olyan a leggyakoribb, aki azt mondja, hogy lemond, de kesobb rajon, hogy ez nem olyan konnyu es ott folytatja, ahol abbahagyta.

2011. júl. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ő/28 Én/25
2011. júl. 25. 01:43
 6/21 anonim ***** válasza:
28 eves mar nem nagyon valtozik. Ahhoz nagyon nagy erot kellene vennie magan. Te hiaba probalod megvaltoztatni, ha o nem akarja. Jobb most lezarni, mint evek mulva es mindkettotok elpazarolna a fiatalsagat.
2011. júl. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

mi számít perverznek, elvileg semmi se az amit mindkettő fél élvez. egyébként néha érdemes kipróbálni 1-2 dolgot, valószínűleg belehalni nem fogsz, sőt talán élvezed is majd, persze néhány dologra rá kell készülni, óvatosan kezdeni.

aki azt írja, h mi az h nem lehet lemondani, hát ezzel az erővel meg a csaj miért nem megy bele. ez kétoldalú dolog. manapság a perverzió is egy fura dolog, vkinek már a puncinyalás is perverz...

2011. júl. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak a sexben olyan dolgok amire a párom nem hajlando.Nem hagytam el ezért,nem csalom meg.ujitani lehet olyan dolgokat ami mindkét félnek jó.10éve vagyunk együtt de még mindig tudunk ujitani.
2011. júl. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mi 16 éve vagyunk együtt, és nekünk is volt olyan, amit én először nem akartam, ma pedig már ez a kedvenc játékunk...Nálunk is a férjem az, akinek nagyobb a fantáziája ilyen téren, én pedig rájöttem, hogy ha nyitott vagyok a dolgokra, abból rossz soha nem sül ki.Persze nem valami elvetemült szado-mazo dologra kell gondolni, de van akinek a mi dolgaink sem férnének bele a szexuális életükbe.Nekünk bevált, az a lényeg.


33/N

2011. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni, hogy milyen perverziókról beszélük. Mert nem ugyanaz a véleményem ha pl orált akar(van akinek az is perverz), mint ha kakaszexet(van akinek az sem), érted, nem mindegy.
2011. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!