Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy elfog hagyni ezért? Képes lenne lemondani a vágyairól miattam?

Figyelt kérdés

Leszögezem már nem vagyunk gyerekek, szeretem a szexet, de van amit soha nem vállalnék be. Párom viszont egyre inkább erölteti az újdonságokat, perverz játékokat. Állandóan attól fél, hogy ráununk egymásra. A szexuális vágya/fantáziája kimerítetetlen.

Tudom, hogy szeret! De már kételkedem abban, hogy elég-e a szerelem amit érez irántam ahhoz, hogy lemondjon ezekről a vágyairól.

Mit gondoltok erről? 2 éve vagyunk együtt!


2011. júl. 25. 01:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem javaslom, hogy csak az elhagyástól való félelmedben próbálj ki olyan dolgokat, amik nem izgatnak és nem érdekelnek. A szex arról szól, hogy élvezünk, nem arról, hogy "áldozatokat hozunk", szenvedünk, kellemetlenül érezzük magunkat a másikért. Ha a másik szeret minket, ezt nem is akarja, hanem kitalál olyat, ami mindkettőnknek elfogadható és élvezetes.


Az itt a kérdés, hogy TE vagy-e neki a fontosabb, vagy azok, amiket ki akar próbálni. Ha Te, akkor a vágyait igazítja Hozzád, és nem Téged akar igazítani a vágyaihoz. (Olyan dolgokról beszélek, ami nem önbizalomhiány, szégyenérzet kérdése, és egy kis bátorítással Te is élveznéd, hanem amikor arról van szó, hogy undorodsz, hánysz a gondolattól, és elképzelni sem tudod, hogy élvezd, és nem is akarod magadra erőltetni a kipróbálást.)

2011. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Pont én is azt akartam visszakérdezni, hogy vajon mik azok a perverz játékok, amik már aggasztanak téged.

Ugyanis akkor többféle kérdés is fölmerül, nem csak amit kérdeztél.


Alapvetően egyrészt igaz, hogy ha nem vagytok közös hullámhosszon ezen a téren, akkor az nagyjából a kapcsolat rovására fog menni, illetve máshol keresi majd stikában a párod ezeket az örömöket.

Ha te ezt áldozathozatalként fogod fel és csakis azért játszod a játékát, hogy ne hordja félre a farkát, az ugyanúgy neked nem jó.


Ha olyan perverziókat szeretne, ami neked semmi örömöt nem ad, sőt, viszolyogsz tőle, akkor ne csináld, és keressetek magatoknak más élettársat, akitől mindketten azt kapjátok, amit vártok, se többet, se kevesebbet.


Ez ilyen egyszerű...


Vagy pedig bíráld felül az ellenérzéseidet és próbáld meg élvezni azt, ami sokunknak is élvezetes, azaz annyira rossz mégsem lehet :)


Szóval, mik az új játékok?

2011. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

nem kell firtatni (előző) - ha nem boldogan olvad bele az együttlétbe -és a másik kényszeríti(zsarolással, akkor megúnom, a "vágyam" stb): perverz! !

és hihetetlenül káros hatással van -megutálhatja .


"Állandóan attól fél, hogy ráununk egymásra"

-írod Kérdező.

Ez a nagy baj. Tárgynak kezel, amivel szórakozik, majd ha már unalmas még próbálkozik a befrissítéssel.. Nem érdekli a Te természeted? a lelked? a lényeged?

Mert mi az a határ, amikor megunok egy másik embert?

Ha a lényegi mivoltát szeretem, meg akarom ismerni ("megismerte őt" -ez a kifejezés a szerelmes együttlétre vonatkozott), amennyire emberileg lehetséges - látom azt is, lelke végtelen - és soha meg nem unhatom!


Kívánom, hogy az igazi szerelemmel találkozz!

2011. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Engem nagyon érdekelne mik ezek a perverziók -vagy épp vágyak ..?? -ha tudod írd meg kedves kérdező ,úgy szerintem többet, és jobban tudunk segíteni .


Gondolom a kérdést sem azért tetted fel mert el akarod hagyni a párod..

2011. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Alapvetően ezek nélkül a "civilizált", és felkapott "perverziók" nélkül is igen, leélhető a közös élet, csupán beteszem-kiveszem mozgáskultúrával. Nincs is ezzel baj.

Azzal van a baj, hogy miket igénylünk még a civilizációból, és a párunkat is mi szerint választjuk meg?

Ritkán van az úgy ugyanis, hogy szentként vagy tisztán szeretnénk élni, de azért 1-2 "meredek" élethelyzet, körülmény, tulajdonság jólesik a párunkból.


Ha megmaradnánk a beteszem-kiveszemnél, akkor ne tetsszenek az egyéb "vívmányok" sem az élet más területéről.

2011. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnám, amit nem akarok. Igenis, vannak dolgok az életben, amiről le kell mondanunk, nyugodtan köthet ő is kompromisszumot.Nehogy már ne bírjon valaki perverziók nélkül élni! Ha nem, még nincs késő, se gyerek, se közös vagyon, stb, inkább most menjen! Ha ennyi "áldozatot" sem képes meghozni, mi lesz később, amikor sokkal komolyabbakat kell(ene)? Vagy kérd meg, hogy vigyen nyaralni a Maldív-szigetekre minden évben, mert te meg anélkül nem bírsz élni, te meg ilyen vagy, különben megunod,ááá.
2011. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Én pl. nem szeretem az anál szexet (rossz tapasztalat)... ő pedig mindennél jobban akarja, hogy majd egyszer úgyis rávesz és kivárja.

Volt, hogy írt egy sms-t hogy minek öltözzek be és úgy várjam. Ezzel egyébként nincs gondom, ha megakarom lepni benne vagyok a szerepjátékokban de pararancsra nem. Ebből volt egy veszekedésünk is, elmondta hogy korábbi kapcsolataiban ez volt a jellemző hogy minden vágyát kielégítették és soha nem mondtak neki nemet és ez most szokatlan neki. Nekem meg az hogy valaki ennyire szex centrikus. (Persze ez még az elején volt, ugy ahogy megbeszéltük a dolgainkat, tudom hogy szeret) De még most is az van, ha valamire nemet mondok akkor megsértődik mint egy gyerek.

Ami számomra perverz és elképzelhetetlen az a pisi szex, ez szóba se jöhet még, még a gondolatától is rosszul vagyok.

Korábbi kapcsolatában ezt is megkapta és néha megbánt vele, amikor arról mesél hogy milyen jó volt és hogy egyszer próbáljuk ki mi is. (De persze nem fogjuk)

2011. júl. 25. 14:27
 18/21 anonim ***** válasza:

Oké, az anált megértem.Az nem mindenkinek jön be.Viszont a szerepjátékokban én mindig benne voltam, volt, hogy nekem is hazaszólt, hogy milyen lenne, ha most ez meg ez lennék, oké, mondtam, de én is vágyom mondjuk arra hogy te is más légy most.Nagyon bejött, ezzel nincsen semmi.

A pisiszex...Hát, annak is van sokféle módja, lightosabb, durvább, meggondolandó lenne nekem.

2011. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Izgultam, hogy vajon miket fogsz írni.

Mert ha azt írtad volna, hogy hosszas rábeszélés után hajlandó voltál odakötöztetni magad az ágyhoz, de most azt szeretné újabban, hogy bekapd a farkát, hát akkor nehéz dolgunk lett volna...


Szerintem egészséges a szexuális kultúrád, és elég TAHÓságnak tartom, ha bárki is az előző kapcsolataival példálózik és az ilyesmivel szeretne lelkiismeret furdalást elérni, illetve az innovációt kicsikarni.


Az anális sz. akárcsak a kipróbálásához is elég sok tájékozottság kell, ha ez nincs meg, akkor jönnek a kellemetlen élmények és maradandó emlékek. Az egy dolog, hogy neked vannak rossz emlékeid, de ha a párod ilyen durcás tud lenni és sértődékeny, akkor nem tudom, mennyi türelme lenne az anális szexhez, és mennyi agyi kapacitása van ahhoz, hogy a legmaximálisabb infókhoz juttasson téged ahhoz, hogy legalább bólintani merj a próbához.

Vannak férfiak, akik bár análoznak, de mégsincsenek tudatában annak, hogy ahhoz a nőnek mit kell tennie magával, hogy ők akadály és fájdalomérzet nélkül tudjanak behatolni. Csak odamennek, bedugják, szevasz. És akkor el lehet mondani, hogy volt egy kapcsolata, aki megengedte. Te hiába engednéd meg, ha -esetleg- az alapvető infókat egyikőtök sem ismeri.


Ha ennyire kikupált, akkor mindig zargatni fog ilyenekkel, szerintem ő előbb önző, azután gondol rád is - ergo: nem szeret eléggé, vagyis önfeláldozóan.

Mert szerintem a szerelem, szeretet, az önfeláldozó kell legyen. Akkor pedig az ilyesmi szexkérdések bagatellnek tűnnek.

2011. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Arra azért kíváncsi lennék, hogy amikor azt írod : "tudom, hogy szeret", akkor mégis mit tudsz, vagyis mivel vesz le a lábadról.
2011. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!