Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Segíts. =/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 hónapja vagyok barátnőmmel távkapcsolatban, de nemrég szakíott velem.. mert hogy ez így neki nem jó. nem tudunk talizni.. ritkán.. stb stb

Én nagyon szerettem,szeretem.. nem tudom mi tévő legyek ezek után.. teljesen össze vagyok omolva.. ennyire még senkit nem szerettem.. új barátnő szóba se jöhet.. nem érdekel, már az öngyilkosság is megfordult a fejemben.. semmi értelme életemnek =(


2010. dec. 1. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nem jó... Vagyis lehet jó, de csak idősebbeknek. Gondolom te még nem vagy az.
2010. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nézz meg valami bőgős filmet, egyél csokit.


Az öngyilkosság meg egy az egyben baromság. De ha neked csak ennyi eszed van, nem tartalak vissza.

2010. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyok idős, az egyszer biztos. =/

Kilátástalan.. nem tudom mit kezdjek.. más lány nem érdekel.. nem tudom mit akarok..teljesen értelmetlen az egész életem!

2010. dec. 1. 17:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet nagyon érzékeny vagyok.. megsértenek is nagyon fáj.. na akkor most gondolj bele ez milyen rossz lehet... nem bírom!:(
2010. dec. 1. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Akk kössed fel magad de még ma. Ahelyett h ide írsz már rég elő lenne készítve a kisszék is.

Nekem sose volt nőm és mégse vagyok úgy oda. Nem tudom 1eseknek mi baja ienkor.

18/F

2010. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó ha tudnál olvasni hogy nem volt, hanem hogy volt és elveszítettem.

Majd ha te is átéled életed szerelmét megtalálod, s szakítás lesz a vége.. megnézem mennyire fogsz örülni.

Tök fölösleges most már minden.. minek gyúrjak? minek tanuljak? miért ne legyek megfázva? miért igyekezzek haza? nem érdekel már semmi!

2010. dec. 1. 17:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogd fel úgy,hogy majd egyszer még kibékülsz vele,csak jelenleg nincs melletted.Adj időt magadnak feldolgozni a történteket.Inkább menj a haverokkal gyurni,kártyázni,olvass,vagy csak fuss.Ne emészd magad,azért is légy erős.Nehogymár hazavágjon ha képes volt és igy döntött.Legyen egód,büszkeséged.Kapd össze magad ,ne legyél szánalmas,mert azt mégugy se szeretik.Ha látja h tök jól érzed magad,és sportolsz,boldog vagy,még majd ő fog nyomulni.Csak idő és akaraterő.
2010. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Értem.. megpróbálom.. bár semmi kedvem,erőm nincs hozzá

új kapcsolatra pedig egy jó darabig nem vágyom.

az pedig biztos hogy újra nem jövünk össze, szinte teljesen biztos

2010. dec. 1. 17:32
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak az is a baj... elfelejteni nem tudom.. annyira szerettem.. még így senkit sem:(
2010. dec. 1. 17:34
 10/11 A kérdező kommentje:
Mikor csak egy pillanatra is visszaemlékezek görcsbe szorul a gyomrom :'(
2010. dec. 1. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!