Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény rólam, illetve erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény rólam, illetve erről az egészről?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek, már az elején leszögezem, hogy nem önsajnálatról van szó, csupán csak a véleményetekre vagyok kíváncsi!


17 éves fiú vagyok. Elég nagy szerencsétlen vagyok, talán leginkább csak a párkapcsolat terén. Nem volt senkim sosem, ami tudom, hogy nem hátrány. De én még is úgy érzem, hogy az. Kiközösítenek néha ezért, leszólnak.


Átlagosnak érzem magam, nem tartom magam sem kisebb, sem nagyobb rendűnek senkinél. Nincs túl sok ismerősöm, barátom. Talán azért, mert nem vagyok 'partyarc', ha szabad így fogalmazni. Volt több lány is, akikről tudom, hogy bejöttem nekik vagy talán még mindig bejövök nekik. Volt akinél a haverjaim beégettek, hülyének nézettek, vagy egyszerűen csak nem jött össze, mert eléggé önbizalom hiányos vagyok. Osztálytársaim közül is volt aki mondta, hogy nem vagyok csúnya, és még sorolhatnám.


Amúgy eléggé egyszerű ember vagyok, öltözködés terén is, és minden más téren is, tehát nem vagyok egy rossz öltözködésű ember, csak a kirívó dolgokat utálom nem szeretem.


Ebből a 'gyámoltalanságból' szeretnék kiutat találni.

Merre felé kellene indulnom szerintetek, hogyan kellene?


2010. nov. 30. 22:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Arra felé kéne indulnod, hogy elégedett legyél magaddal. Az "átlagos ember" nem létezik, csak a statisztikákban.
2010. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Eloszor is ne foglalkozz magaddal ennyit, masodsorban kene beled egy adag vaganysag :) probaalj meg szarni a kulvilagra, nevess mindenen es mindenkin mozogj minel nagyobb tarsasgokban haverkodj ismerkedj es meglatod mennyivel konnyebb lesz minden.
2010. dec. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 MarieAntoinette ***** válasza:

Szerintem 17 évesen is írhat így az ember. Nem mindenkinek kell rossz helyesírással bírnia, mert ez az átlag. Amúgy meg van helyesírás ellenőrző...

Nincs semmi bajod. Majd idővel úgyis jön a kölcsönös szerelem, nem kell erőltetni, nem fogsz lemaradni sok mindenről. Nem kell emiatt diszkós sráccá változnod. Idővel úgyis kiégnek ezek a fiúk, ráadásul a komoly lányok, amilyet szerintem te is szeretnél, cseppet sem értékelik az ilyen fiúkat. Ha a haverjaid leégettnek, csak mosolyogj azon a lány előtt, kicsit rád meg a fejed rajta vagy próbálj valami frappánssal visszavágni, a te eszeddel az írásod alapján ez nem fog gondot okozni.

Legyél barátkozósabb, járj nyitottabb szemmel, lehet pont van egy hozzád illő lány, akit pont te nem vettél észre...

A ruha nem minden, huszonéves korodra látni fogod, hogy nem ez lesz egy értelmes lánynak a legfontosabb, jó, ne úgy nézzen ki, mint egy igénytelen, de az sem kell, hogy a nagy márkák legújabb kollekciója legyen rajta.


23/L

2010. dec. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ezek a nyomik akik azt mondják, hogy nem lehetsz 17 éves, nekik tényleg nincs életük, hogy csak ezzel képesek foglalkozni? Elég szánalmasak mit ne mondjak...

Én 16 vagyok de sokkal értelmesebb vagyok, mint a korosztályom és ezért értelmesebben is írok. Na és akkor mi van? Akkor már nem is lehetek 16? Idióták :)


Kérdezö: Nyugi nem csak te vagy lemaradva... én ugyan lány vagyok, de még nem volt semmilyen kapcsolatom, még csak laza se (amit amúgy se szeretnék soha). Kétszer csókolóztam és ennyi. Viszont idönk még van, te is fogsz találni valakit és ne keseredj el, menni fog ez :)

Nekem bonyolultabb is a helyzetem, más az érdeklödésem, de neked egyszerübb lesz partnert találnod :)

2010. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz csinálni? Vagy mit szeretnél?

Megértelek, ha nem preferálod a netes párkeresőket.

Én a diszkót sem ajánlanám, olyan lányokkal ugyanis ritkán ismerkedhetsz meg, akik valóban kapcsolatot akarnak.

Sportolsz valamit? Ott is körülnézhetsz. Vagy menj el egy tánctanfolyamra, ott úgyis mindig panaszkodnak a csajok, hogy kevés a pasi :D

Szerintem az a fontos, hogy olyan szórakozásod, hobbid legyen, ami érdekel, amit szeretsz. Akkor már eleve megvan a közös érdeklődés az oda járó lányokkal, könnyebb megismerni egymást.

Nem ártana azért egy kis önbizalmat szerezned.

2010. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!