Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény rólam, illetve erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény rólam, illetve erről az egészről?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek, már az elején leszögezem, hogy nem önsajnálatról van szó, csupán csak a véleményetekre vagyok kíváncsi!


17 éves fiú vagyok. Elég nagy szerencsétlen vagyok, talán leginkább csak a párkapcsolat terén. Nem volt senkim sosem, ami tudom, hogy nem hátrány. De én még is úgy érzem, hogy az. Kiközösítenek néha ezért, leszólnak.


Átlagosnak érzem magam, nem tartom magam sem kisebb, sem nagyobb rendűnek senkinél. Nincs túl sok ismerősöm, barátom. Talán azért, mert nem vagyok 'partyarc', ha szabad így fogalmazni. Volt több lány is, akikről tudom, hogy bejöttem nekik vagy talán még mindig bejövök nekik. Volt akinél a haverjaim beégettek, hülyének nézettek, vagy egyszerűen csak nem jött össze, mert eléggé önbizalom hiányos vagyok. Osztálytársaim közül is volt aki mondta, hogy nem vagyok csúnya, és még sorolhatnám.


Amúgy eléggé egyszerű ember vagyok, öltözködés terén is, és minden más téren is, tehát nem vagyok egy rossz öltözködésű ember, csak a kirívó dolgokat utálom nem szeretem.


Ebből a 'gyámoltalanságból' szeretnék kiutat találni.

Merre felé kellene indulnom szerintetek, hogyan kellene?


2010. nov. 30. 22:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen nem tudom milyen csókolózni. Na ki van lemaradva?
2010. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem így vagy jól ahogy vagy.Én meg a nagyképű feltűnő,20 éves alkoholista diszkópatkány fiúkat ki nem állhatom.20/L
2010. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem aki ilyen kérdéseket ír ki, az csakis valami bányarém, könyvmoly lehet. :) Ennyi röviden és tömören a véleményem erről az egészről.
2010. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te minden vagy, csak nem 17 éves...


FAKE

2010. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Mi a bajod azzal h "partyarc" legyél? Nem olyan nagydolog mint hiszed. Legalábbis ha néha lenézel egy kocsmába vagy discoba semmi bajod nem lesz tőle (persze sose egyedül egy pár haverral inkább). Kicsit iszogatol, jól érzed magad, és el fog múlni ez az "önutálat" vagy nem tudom te minek neveznéd ezt. Hidd el ha néha eljársz ilyen helyekre elmúlik az önbizalomhiányod (velem is ez volt, bár még mindig küszködök ezzel a lányok terén). De már jobban érzem magam a bőrőmben. Tegyél pár lépést ezügyben, tedd meg magadért.


(mellesleg vegyel pár új ruhát ha megengedheted magadnak, bár ha a mostanik is jól néznek ki csak épp nemtúl stílusokat, divatosak az se baj szerintem, én se kerítek nagy feneket az öltözködésnek)

2010. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16/F, lassan 17
2010. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Az a vicc, hogy ebből tényleg teljesen más jön le, mint amilyen igazándiból vagyok. Nem vagyok se stréber, se könyvmoly, pont ellenkezőleg. Engem csak ezek a dolgok zavarnak amiket fent leírtam.


Utolsó hozzászóló, aki azt írta, hogy 'FAKE', kérdem én, miből vetted ezt a baromságot le? Miért ne lehetnék 17 éves?

2010. nov. 30. 22:23
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg nem is létezel...Átlagos...xD Mondjuk észre vettelek. Balszerencse...
2010. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Kezdetnek ne itt ringyálj, hanem menjél pszichológushoz...

A haverjaidért meg te vagy a felelős!

Te nem akarsz kapcsolatot, vagy nem is való neked, mert nem is teszel érte semmit.

2010. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Ebből:


"Nem vagyok se stréber, se könyvmoly, pont ellenkezőleg."


Mégis egyetlen helyesírási hibát vétettél és még érettségid sincs...És 17 évesen már rég msn-eznél, azt meg levettük volna rögtön az írásmódból...

Ha legközelebb azt hazudod, hogy 17 éves vagy, legalább próbálj meg 17 évesnek mutatkoznod és süllyedj le az ő írásmódjukhoz!!!

2010. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!