Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény rólam, illetve erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény rólam, illetve erről az egészről?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek, már az elején leszögezem, hogy nem önsajnálatról van szó, csupán csak a véleményetekre vagyok kíváncsi!


17 éves fiú vagyok. Elég nagy szerencsétlen vagyok, talán leginkább csak a párkapcsolat terén. Nem volt senkim sosem, ami tudom, hogy nem hátrány. De én még is úgy érzem, hogy az. Kiközösítenek néha ezért, leszólnak.


Átlagosnak érzem magam, nem tartom magam sem kisebb, sem nagyobb rendűnek senkinél. Nincs túl sok ismerősöm, barátom. Talán azért, mert nem vagyok 'partyarc', ha szabad így fogalmazni. Volt több lány is, akikről tudom, hogy bejöttem nekik vagy talán még mindig bejövök nekik. Volt akinél a haverjaim beégettek, hülyének nézettek, vagy egyszerűen csak nem jött össze, mert eléggé önbizalom hiányos vagyok. Osztálytársaim közül is volt aki mondta, hogy nem vagyok csúnya, és még sorolhatnám.


Amúgy eléggé egyszerű ember vagyok, öltözködés terén is, és minden más téren is, tehát nem vagyok egy rossz öltözködésű ember, csak a kirívó dolgokat utálom nem szeretem.


Ebből a 'gyámoltalanságból' szeretnék kiutat találni.

Merre felé kellene indulnom szerintetek, hogyan kellene?


2010. nov. 30. 22:06
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Iszogatással nincs bajom, sőt. Én inkább úgy fejezném ki magam, hogy az utcán szoktunk inkább 'randalírozni', én inkább a discotól tartok valamennyire. Egyrészről itt a környéken elég sok a balhé ezeken a helyeken, másrészről meg nem az én világom szerintem. Bár egy próbát szerintem megérne, maximum nem kell többször elmenni, ha nem jön be.
2010. nov. 30. 22:29
 12/25 anonim ***** válasza:

Dönts el, hogy mit szeretnél és az alapján cselekedj végre, ne mások véleménye alapján és ne féjl semmmitől, nincs miért:S

Lehet, hogy utálsz közösségbe menni, de vannak más megoldások is az ismerkedésre, de a galamb nem fogod a szádba repülni..

2010. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

"Mégis egyetlen helyesírási hibát vétettél és még érettségid sincs...És 17 évesen már rég msn-eznél, azt meg levettük volna rögtön az írásmódból...

Ha legközelebb azt hazudod, hogy 17 éves vagy, legalább próbálj meg 17 évesnek mutatkoznod és süllyedj le az ő írásmódjukhoz!!!"


Attól független, hogy nincs érettségim, és MSN -ezek nap, mint nap 450 partnerrel, még tudhatok helyesen írni és elhagyhatom egy kis időre az MSN -es rövidítéseket, nem de? Nem hazudok, tényleg 17 éves vagyok.



"Kezdetnek ne itt ringyálj, hanem menjél pszichológushoz... " - Nekem nem pszichológus kell, hanem valaki aki szeret. :D

"A haverjaidért meg te vagy a felelős! " - Ezzel teljes mértékben tisztában vagyok.



"Lehet, hogy utálsz közösségbe menni, de vannak más megoldások is az ismerkedésre, de a galamb nem fogod a szádba repülni.." Engem érdekelne pár más megoldás az ismerkedésre. Online társkeresőket ki is zárom, nem lehet ott párt találni, részemről csak felesleges időtöltés.


Köszönöm a válaszokat! :)

2010. nov. 30. 22:40
 14/25 anonim ***** válasza:

A szeretetért tenni kell valamit, az sem repül hozzád...

Szeress és ne legyél gyáva, ne féjl a bukástól!

A pszichológusnak meg már nincs szíve?? OK...

Tudom, hogy értetted, nyugi!

Szeresd te az embereket, sokkal jobb adni, mint kapni!

A haverjaid vagy családod is szerethet. Te is szeretheted magad stb... Én is szerethetlek.

2010. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nőt akarsz, igaz???

Sokkal jobb, ha úgy szerethetsz, hogy közben nyalhatod, falhatod azt a valakit és az izédnek is jobb, mi??

2010. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Milyen lányt szeretnél?? Legalább nagyjából azt döntsd el, ha már válogatsz! Menj úszni, menj könyvtárba, kocsmába, táncolni, sportolni stb.. Legyél már kreatív...
2010. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
21 vagyok és nem volt senkim... várj még pár évet a siránkozással.
2010. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Attól független, hogy nincs érettségim, és MSN -ezek nap, mint nap 450 partnerrel, még tudhatok helyesen írni és elhagyhatom egy kis időre az MSN -es rövidítéseket, nem de? Nem hazudok, tényleg 17 éves vagyok."


Szerintem meg egy otthon unatkozó magányos f@sz vagy, aki megunta, hogy a kérdésekre válaszolj, de mégis vágysz a hosszabb társalgásokra másokkal, ezért már válaszok helyett inkább kérdések írásával foglalkozol...

Lehet találni párkeresőn lányokat...Ha nem itt pocsékolnád az energiádat, találnál is...Csak félsz csajozni ennyi...

2010. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, itt most nem az önsajnáltatásról van szó, mert úgy látom, hogy néhányan ezt veszitek le. Ha nem így van akkor nem szóltam. Én csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. Természetesen a negatív kritikát is elfogadom, az is kell. Csak legalább építő jellegű legyen, ami itt is volt jó pár, aminek örülök és köszönök. Pár dologra rájöttem.



"21 vagyok és nem volt senkim... várj még pár évet a siránkozással." - Többek között erre jöttem rá, hogy várok a siránkozással.


Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 30. 23:01
 20/25 anonim ***** válasza:
Ja, sok boldogságot! Komolyan!
2010. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!