Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak?! HELP PLS!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?! HELP PLS!

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már jobba vagyok másfél éve, ezelőtt egy hónappal MSN szerelmet valotam neki(tényleg érzek iránta valamit és nem csak kinézett miatt tetszik, ezt ő is elhitte amikor elmondtam neki).

Azt mondta hogy neki is tetszem egy kicsit de végül úgy döntött hogy ez neki még túl korai(most így vissza gondolva lehet hogy igaza volt).

Aztán megbeszéltük hogy maradjunk ugyan olyan mint régen, legyünk továbbra is barátok.

Ez szép és jó volt... egy hétig, azután már köszöni se nagyon köszönt nekem. Mára pedig már úgy állunk hogy vannak hetek mikor már egymáshoz se szolunk.

Kéne a segítségeket... beszéljem meg vele a dolgokat? vagy inkább hanyagoljam és már ne is gondoljak rá?, sajnos akár hogy probálom nem nagyon meg ki a fejemből.

Igazából nincs külsöleg bennem semmi szép(azért annyira csúnya se vagyok) de inkább a belső tulajdonságaim miatt járt volna velem(kedves vagyok hozzá, vicces, stb..)

Mostanába sokszor látom hogy ölelget más fiúkat.

Én 14/F a lány 13/L (ja és bocs a sok rizsáért)


2010. nov. 30. 20:50
 1/5 anonim válasza:
Mindenképpen beszélj vele sose árt :)
2010. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez felejtős...Keress másik lányt.

22/L

2010. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Panda Péter ***** válasza:
ne keresd az okokat, szerintem csak szimplán nem vagy az esete, előfordul az ilyesmi. kb hiába erőlködsz. hagyd a francba.
2010. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de sokat agyalsz...az öregem azt tanította nekem, mielőtt rákotorták a földet, hogy busz és nő után sose fuss, mindig jön a következő
2010. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké a lényeget azt hiszem megértettem :D:) tényleg nagyon köszi, de azért még szívesen várok válaszokat és még 1x nagyon köszi :*
2010. nov. 30. 21:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!