Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Miért tűnnek el a pasik?

Figyelt kérdés

Már két hónapja ismerjük egymást. Első bulin csokoloztunk. Utána még nehány héttel aludtunk együtt, egy ideig folyton beszélgettünk messengeren majd egyszer megint találkoztunk s azután nem beszéltünk.


Még nehány hete vazt modnta velem akar szilveszterezni, meg olyanról akar beszélni ami nem messenger téma.


Nem értem.


Szerintetek kérdezzem meg mi a baja, vagy inkább hagyjam...elég fontos nekem ez a pasi...


2010. nov. 30. 10:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Összejössz olyannal akinek van barátnője??Mire számítottál?Most te lettél lepattítva..
2010. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

19 kisanyám


Nem irtam én, hogy lefeküdtem vele, csak azt, hogy együtt aludtunk. Ez nem egyenlő. Mikor ott aludtam nem történt semmi, ahogy már irtam.


És igen töltetek(nem feltétlenül tőled hanem a normálisabb emberektől) várnék választ mert nem értem, hogy mi van...

2010. nov. 30. 12:05
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát én akkor szerinted gonfoltam, hogy lesz ebböl még valami. Csak buliztam s egyete táncoltam s csokoloztam valakivel. Nem számitottam rá, hogy még keres.
2010. nov. 30. 12:06
 14/22 anonim ***** válasza:
Nos ez van ha valakivel ismerkedünk buli után.. Voltam így én is első találka első csók , majdnem rá is fizettem erre rendesen.. Viszont sikerült időben rájönnöm arra , hogy nem lett volna jó dolog ebből az egészből. Ezért neked is azt ajánlom tanulj ebből a dologból és ne várjál csillagokat, mert azok nem lesznek.. Egyszerüen csak jól érezte magát a srác discó után, kapóra jött hogy ott vagy Te ennyi.. Nem tudom miért kell mindenből szerelmet vagy valami többet várni.. Olyanról hogy egy éjszaka még nem hallotál ??? :))) Habár a mostani 19 éves lányok már nagyon sok dolgot kipróbáltak és átéltek.. :)))))))
2010. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mert hülye faszok.
2010. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Bocsi de en nem sok midnent probaltam ki, de mindegy...

Miert kell mindebol szerelmet latni. Hat en nem latok midnebe szerelmet de na, azert egy ejszaka enm tudom miota alla ket honapi talakozzgatasokbol meg beszelgetesekbol.


Fel tudom, fogni, hogy ha scak egy ejszaka, de ebbe valahogy tobbet ereztem. Es mint emlitettem nem hittem, hogy a srac meg az a bizonyos buli utan meg keres...

2010. dec. 1. 08:32
 17/22 anonim ***** válasza:
Leírok neked egy történetet... Szombati napot írtunk és nem volt kedvem elmenni bulizni.. Valami azt sugallta hogy mégis elkell menni és túltenni magunkat az exünken mert épp akkor voltam olyan állapotban amikor a padlón voltam...Na ott voltam a discobaan minden jó volt, erre hirtelen a semmmiből ott teremtett egy lányt az ég nekem.. Nem tudtam felgfogni , de egész este nem tudtuk a tekintetünket levenni egymásról.. Táncoltunk és nagyon jól éreztük magunkat.. Err fel egyszer csak elcsattant egy csók .. Pont mint neked a semmiből.. Találkozgatuunk és hirtelen eltünt ő is. Nos én sem hittem volna hogy egy éjszaka lett volna és nem gondoltam volna hogy csak úgy játszik velem.. Mai napig nem tudom felfogni hogy mi is történt... Nem kérdeztem tőle, és ő is eltünt hetekre mint a te fiud.. Nos be kell valljam 23 éves srác vagyok aki nem ért néha dolgokat.. Ha gondolod írhatsz privátban levelet nekem... Lehet fogok tudni valamit segíteni számodra.. :)
2010. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
szerintem pont az volt a baj hogy nem volt szex. szerintem nem akar felesleges köröket futni.
2010. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
lehet...erre epp nem gondoltam, de nem szexelek scak ha kapcsolat van...
2010. dec. 18. 17:18
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezekszerint nem volt kapcsolat. Akkor viszont el sem tűnt.
2010. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!