Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Miért tűnnek el a pasik?

Figyelt kérdés

Már két hónapja ismerjük egymást. Első bulin csokoloztunk. Utána még nehány héttel aludtunk együtt, egy ideig folyton beszélgettünk messengeren majd egyszer megint találkoztunk s azután nem beszéltünk.


Még nehány hete vazt modnta velem akar szilveszterezni, meg olyanról akar beszélni ami nem messenger téma.


Nem értem.


Szerintetek kérdezzem meg mi a baja, vagy inkább hagyjam...elég fontos nekem ez a pasi...


2010. nov. 30. 10:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
HAgyd, meglehet hogy csak szexre kellettél.Jobb volt neki vele mint egyedül
2010. nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
vele = veled
2010. nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Ha 2 hónapon belül lefekszel vele, ne csodálkozz.
2010. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
arra gondoltál már hogy elütötte egy olaj fúró?
2010. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
vagy egy tankhajó
2010. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy csak azt hitte, veled jó, mert azt hitte olyan vagy, amilyennek elképzelt. Aztán jobban megismert (esetleg józanon is) és úgy gondolta, hogy nem vagytok egymásnak valók. Kihunyt a hirtelen fellángolás.

Én is volt, hogy találkoztam lánnyal, nagyon tetszett, aztán kicsit jobban megismertem személyesen is, és inkább nem is kerestem, mert hirtelen teljesen érdektelenné vált. És tudom, hogy fordított helyzetben is gyakran megtörtént, hogy engem felejtettek el. Annyi baj legyen, csak ne add magad könnyen, az a lényeg. Mert azt értékeljük. 24 F

2010. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ez tipikus.Mielött megfektet,beigéri egy csomó programot,de már akkor hazudik,csak igy jobban hangzik és mivel azt hiszed tervez veled,leis fekszel vele.görények.De tanulj belőle.Ez mindenkivel előfordul.
2010. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Bocs nem fekudtem le vele. Amikor ott aludtam smemi nem tortent csak beszelgettunk, meg csok se.
2010. nov. 30. 11:52
 9/22 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtetem irni, hogy amikor eloszor osszejottunk akkormeg volt barinoje, akivel azota szakitottak. Kb harom hete.
2010. nov. 30. 11:57
 10/22 anonim ***** válasza:
Most lefeküdtél a sráccal vagy nem ?? Lököd itt a rizsát kisanyám és Te sem tudod valójában mit akarsz.. Tőlünk várod a megoldást ? Na ne nevetess el engemet .. :))))) És tulajdonképpen hány éves is vagy ???
2010. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!