Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megváltozott és provoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megváltozott és provokatív. Jobb ha kerülöm?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom akit eddig annak tartottam nagyon megváltozott. Idegesít és provokál az ahogyan viselkedik. Nem csak élőben lett egy beképzelt majom de már msn-en is bunkózik és nagy lett a pofája, flegma és lekezelő. Most melózik a suli mellett így alig van szabadideje állítólag ezért nem találkozunk. Ha azt írom neki hogy én milyen jót pihentem hétvégén akkor válaszol az msn-en hogy de jó egyeseknek pont pont pont. Régen ilyen stílust nem engedett meg magának és ez nekem szokatlan. Most 2 napja nagyon elküldtem volna a francba mert szörnyen idegesítő lett ez a stílusa és megalázó is kissé... Mondom neki vigyázzon magára ne hajszolja túl magát mert valami baja lesz... erre ezt válaszolja: úgyis meg kell halni valamiben nyugi te se úszod meg :D és ez neki vicces... mintha már nem is Ő lenne. Szerintetek érdemes még szóba állnom vele? Letöröljem msn-ről inkább? Nem akarok vele szájaskodni mert akko még jobban öntelt lesz de ha csendben eltűnnék talán jobb lenne. Tipp?
2010. nov. 30. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A tippem az,hogy a munkája miatt ilyen,ott idegesítik,hajszolják túl,aztán már senkivel sem tud normális,türelmes lenni.Óvatosan utalhatsz rá,hogy megváltozott és megkérdezheted,miért ilyen.
2010. nov. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy elmehetnél te is dolgozni és akkor megtudnád milyen szarul esik, amikor ledolgozol egy szombat-vasárnapot és valaki nekiáll kérkedni, hogy milyen jót pihent a hétvégén és milyen qrva jó volt...

És a barátodnak igaza van...Előbb-utóbb mindenki meghal valamiben és ezt senki sem ússza meg...Még te sem...

Akkor miért ne élhetné az életét úgy, ahogy ő szeretné és ahogyan neki jól esik, főleg, ha még a saját szükségére kellő pénzt is előteremti munkával?!

Szerintem nem kellene lemondanod róla, csak ne feszegess nála olyan dolgokat amik nem esnek jól neki és ne akarj beleszólni az életébe...Ennyi.

2010. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!