Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mondta, h szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mondta, h szeret, és én nem mondtam semmit rá?

Figyelt kérdés
A barátommal pár hete vagyunk együtt, ma kimondta, azt a bizonyos szeretlek szót, és én nem tudtam rá semmit mondani. Utána ez fel is hozta, de mit mondtam volna rá?
2010. nov. 29. 22:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

nem vagy hülye.. :) előfordul, hogy hirtelen nem tudsz mit mondani. :) de mégis mit mondott neked?:O:)

16/L

2010. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Basszus, ilyenkor illik azt mondani, hogy én is.

Ha meg nem szereted meg később sem jobban akkor majd szakítasz de addig is boldog a pasi. Most szerinted hogy érzi majd magát, hogy nem szereted? Gondolom most majd tojik az egész kapcsolatra.

2010. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Néha egy kis kegyes hazugság csodákra képes...

Így most egy darabig elvetted a kedvét, hogy forszírozza ezt a szeretlek-szeretsz dolgot...

2010. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

Utolsónak: nem szeretném már a kapcsolatunk elején átverni---

2010. nov. 29. 22:26
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted, minek alakítasz ki vele kapcsolatot?

Ja éppen nincs más...A kegyes hazugság, eleinte belefér...

két-három hónap után még mindig szakíthatsz vele, mondván, hogy nem szereted mégsem...


Beszéld meg vele, ha már mindenáron őszinte akarsz vele maradni...Azt amit érzel és azt, hogy mit vársz a kapcsolatotoktól...

2010. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye. Csak te még korainak érezted kimondani, és ezért nem mondtad. Akkor mondd majd, ha tényleg úgy érzed, és szívből jön.


Én a barátod helyében nem vártam volna a viszonzást. Pár hét nem nagy idő, ha hónapok múlva mondod, az is rendjén van.

2010. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem is lenne helyes ha átvernéd. Inkább így utólag mondd el neki, azt amiket most itt leírtál. Hogy mennyire hülyén érezted magad, mert nem tudtál hirtelen mit mondani, de nagyon jól érzed magad vele, csak még a szerelem nem alakult ki, de az amúgy is időbe telik. Legyél őszinte... egy kapcsolatban ez a legfontosabb.
2010. nov. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne mondd, h te is, ne hazudj neki! Sőt, inkább hagyd ott, mert ha nem szerettél bele, akkor gondolom külsőre nem jön be, úgy pedig úgyse leszel képes szeretni.
2010. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam volna, hogy "sajnálom, nem akarlak becsapni".
2010. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mikor nekem először mondta a barátom, én sem válaszoltam rá (szavakkal). Igaz, én más okból: szerettem (és nagyon szeretem még mindig :) őt, de valahogy nem szerettem volna, ha az első kimondott "szeretlek"-em az a sablonos "én is" lett volna. Ez egy picit úgy érződhetett volna, mintha csak azért mondtam volna az "én is"-t, hogy valamit válaszoljak az ő "szeretlek"-jére, hadd örüljön.

Ezért mikor nekem először mondta, nagyon megörültem, de nem mondtam rá semmit, csak szorosan átöleltem és hosszan csókolóztunk - azt hiszem ebből lejött neki, hogy én is így érzek iránta ;) Az első saját "szeretlek"-et pedig kb két héttel később mondtam neki.


Ja, amúgy ez nálunk olyan 3 hónap után történt csak meg, pedig előtte is már fél éve jól ismertük egymást és jó haverok voltunk. Már akkor szerettem, mikor összejöttünk (szerintem ő is engem :), mégis csak 3 hónap után mondtuk ki. Addig meg éreztettük :). És szerintem sokkal jobb az, ha talán ki sem mondjátok, de tudod, érzed hogy szeret téged és te is szereted, ilyenkor tök mindegy mikor mondod ki, meg hogyan.

Az sokkal rosszabb, ha olyannak mondod akit nem szeretsz. Ne hazudj neki, neki is be kell látnia, hogy rövid ideje vagytok együtt, a szerelem később is kialakulhat, az első hetekben az a fontos, hogy szimpi legyen, jó legyen együtt lenni vele, beszélgetni, hogy minél jobban megismerjétek egymást.

2010. dec. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!