Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves barátnőmet még fehérne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves barátnőmet még fehérneműben sem láttam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Valaki mondjon rá valamit, mert szeretem de tekintve, hogy 5 hónap után még azt sem hagyta soha, hogy fehérneműben lássam így felmerült már bennem, hogy nem is szeret igazából csak jól elvagyunk együtt, mozizunk, TV-zünk, ilyesmik.
2010. nov. 29. 20:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

neaggódj, mi kicsit idősebbek vagyunk, és én sem láttam még 2 hónap alatt barátnőmet fehérneműben sem, ő se engem, legalábbis deréktól lefelé. feljebb már megvolt :)ez van, nem kapkodjuk el. igaz ő nem lökte el a kezem ha a lábaközé nyultam :) de nadrág még marad...

türelem szerintem megteszi, remélem :)

2010. dec. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

20:57, honnan tudod, h nins igazam?:D már összeházasodtatok? lehet nektek is kell még 20 év hozzá.


amúgy nyilván nem gondoltam komolyan, de na, nekem nagyon fura ez a tempó, nyilván nem kell h 2 hét után megtörténjen, de azért az is gáz sztem h majd fél év alatt még szinte semmi sem történt csókon kívül.

2010. dec. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!