Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves barátnőmet még fehérne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves barátnőmet még fehérneműben sem láttam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Valaki mondjon rá valamit, mert szeretem de tekintve, hogy 5 hónap után még azt sem hagyta soha, hogy fehérneműben lássam így felmerült már bennem, hogy nem is szeret igazából csak jól elvagyunk együtt, mozizunk, TV-zünk, ilyesmik.
2010. nov. 29. 20:47
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

"ez már gáz. hagyd a fenébe, egyáltalán megcsókoltad már?"


2 hét után megcsókoltam. Szoktunk csókolózni, azzal nincs gond.

2010. nov. 30. 16:02
 22/32 anonim válasza:

Ha szereted mint mondtad, akkor várd ki és légy türelmes vele, ha erőlteted annál rosszabb lesz..

Ha nagyon zavar akkor beszélj erről vele őszintén.

abból nem lehet baj :)

2010. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

2 hét után volt csók?:S

ha ilyen tempóba haladtok 40 éves korotokra eljutottok a házasságig, 50-re talán egy gyereket is bemertek vállalni.


ez így már tényleg nem normális. az egy dolog, hogy elsietni se jó a dolgokat, na de a másik irányba is van egy határ.

2010. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Hogyan reagál arra, ha csókolózás közben elkezded simogatni meg ilyenek?
2010. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
20:32-essel nem értek egyet. Barátnőmmel 3 hét után csókolóztunk (pedig én próbálkoztam korábban is), és 8 hónap után már az is megtörtént. Türelem kérdése. De tényleg beszélj vele erről, máshogy nemigen lesz változás.
2010. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális?

Hát basszus, már az is baj, ha valaki nem akar olyan hamar szexelni? És erre meg nem szeret téged... Viszont ha te szereted, akkor kivárod, és nem türelmetlenkedsz.

ÉS ha még szűz?

2010. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
43%

Biztos, hogy szűz.

Én is ilyen vagyok. Nincs semmi gondom a testemmel, de úgy neveltek, hágy nálunk a szexuális dolgok, az intimitás, a meztelen test TABU volt mindig, és most is az, és több mint valószínű, hogy az is marad örökre. De még a női-férfi szerelem is abszolút tabu téma. Nálunk mindenki úgy megy öltözködni, hogy valahova "elrejtőzik".

19 vagyok és még nem volt barátom. Aggódom is nagyon! De bízom benne, hogy találok valakit majd, aki NAGYON türelmes lesz és úgymond "megolvaszt", meggyógyít, és valahogy esztétikusan meggyőz arról, hogy a szexualitás nem elítélendő, szégyenletes, ciki és tulajdonképpen "bűn".

Egyébként egyáltalán nem vagyunk vallásosak.

Ilyen a lány családja is?

2010. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Ha kivárod az idejét, akkor az ilyenekből lesznek azok akik az ágyban a "legvadabbak"
2010. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
22:16-os, ezt mire alapozod? Érdekel az elméleted. :)
2010. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

"Hogyan reagál arra, ha csókolózás közben elkezded simogatni meg ilyenek?"


Ha a lába közé nyúlok akkor félrelöki a kezem.

Ha máshol simogatom az nem zavarja.


"Ilyen a lány családja is?"


Kb ja. :D


"Ha kivárod az idejét, akkor az ilyenekből lesznek azok akik az ágyban a "legvadabbak""


Várok, mert szeretem, csak ugye fiatal fiú vagyok és azért csak kívánom a barátnőmet.

Néha az az érzésem, hogy nem haladunk sehova. Mert ha néha tényleg kis léptékben haladnánk akkor én is érezném, hogy egyre jobban bízik bennem.

Kb 2 hónapja jártunk mikor engedte, hogy megfogjam a mellét, azóta semmi haladás nem történt.

2010. dec. 1. 22:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!