Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves barátnőmet még fehérne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves barátnőmet még fehérneműben sem láttam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Valaki mondjon rá valamit, mert szeretem de tekintve, hogy 5 hónap után még azt sem hagyta soha, hogy fehérneműben lássam így felmerült már bennem, hogy nem is szeret igazából csak jól elvagyunk együtt, mozizunk, TV-zünk, ilyesmik.
2010. nov. 29. 20:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez van. Legalább nem magamutogatós
2010. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
nem sieti el
2010. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
50%
filmben lattad?
2010. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

kiküld a szobából, ha pólót akar cserélni?

Nézd, szexről mondj le, mert itt és most nagyon messze állsz tőle.

2010. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy szégyellős, vagy van valami olyan a testén amit nem szívesen mutatna meg senkinek, főleg nem a barátjának nehogy kiábránduljon belőle. Ilyenekre még nem gondoltál?
2010. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

"kiküld a szobából, ha pólót akar cserélni?"


Hát pólónál még nem küld ki akkor csak elfordul de ha például hazakísérem a suliból és leakarja venni a farmerját, hogy felvegyen mondjuk egy sima otthoni nadrágot akkor kiküld.

Már csomószor mondtam neki, hogy bárhogy is néz ki én így szeretem.

Az a gáz, hogy én szeretnék egy hosszú kapcsolatot vele, de egyszerűen ha nem enged ilyen dolgokban is akkor nem fog menni. 5 hónap után ennyit nem érdemlek meg? Pedig soha nem bántottam meg, nem csaltam meg, amikor csak szeretné vele vagyok, szokott kapni apró ajándékokat is.

Ha ennyi idő után ilyen alap dolog nem volt akkor petting sem lesz mostanában. Ha 14 éves lenne akkor megérteném de 17 évesen már vágynia kéne egy egészséges lánynak testi dolgokra is.

2010. nov. 29. 21:06
 7/32 anonim ***** válasza:
39%
nem, nem normális :S.
2010. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinél egyéni, hogy mikor van kész rá. Én például 17 évesen még egyáltalán nem akartam barátot, még mindig gyerek voltam, ha testileg nem is, de lelkileg igen. Habár én is inkább arra tippelnék, hogy szégyelli magát/szégyell magán valamit. De lehet nevelés miatt is. Tesi óra előtt az öltözőben például volt aki még a melltartóját is lecserélte ott előttünk, más meg elment a wc-be átöltözni, és nem a külseje miatt.

Hát, jó kérdés...

2010. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
39%
hát haver...ha szereted akkor légy türelmes...ha meg egy kis kúrálsát akarsz hagyd a francba
2010. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
54%

És legalább anélkül láttad már?

Mert ha úgy sem, akkor ott valóban komoly gáz lehet. Vagy aggszűz akar maradni, vagy nem szeret. De akármi is legyen, csak szívni fogsz.

2010. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!