Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves barátnőmet még fehérne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves barátnőmet még fehérneműben sem láttam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Valaki mondjon rá valamit, mert szeretem de tekintve, hogy 5 hónap után még azt sem hagyta soha, hogy fehérneműben lássam így felmerült már bennem, hogy nem is szeret igazából csak jól elvagyunk együtt, mozizunk, TV-zünk, ilyesmik.
2010. nov. 29. 20:47
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
Márpedig le kell ülnöd vele megbeszélni a dolgokat...mondd el neki mindazt, amit itt nekünk!Kérd meg nyomatékkal, hogy legyen őszinte veled abban a kérdésben, hogy mi tartja vissza. Teljesen igazad van és érzem, hogy szereted. Mindenképp várj rá-úgy gondolom, megéri, -viszont neki is kompromisszumkésznek kell lennie és le kell vetkőznie a gátlásait.
2010. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Anélkül sem láttam természetesen.

Az a baj, hogy nagyon szeretem de ha vele maradok akkor megöl a bánat, hogy szeretem, kívánom de nem csinálhatok vele semmit csak együtt TV-zünk és annyi.

Ha szakítanék vele akkor meg azért lennék bánatos, meg akkor új barátnőt kéne keresni ami nekem elég nehezen megy. Elég ragaszkodó vagyok.

2010. nov. 29. 21:59
 13/32 anonim ***** válasza:
Ez semmiképpen sem normális. Szerintem beszélj vele, és kérdezd meg, hogy miért szégyenli magát. Nyugtasd meg, hogy bármi is van a testén olyan, amit cikinek érezhet, téged ez nem fog zavarni, és ugyanúgy tetszeni fog. Ennyi idő után, ennyi idősem már nem kellene így viselkedni.
2010. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Szervezz egy jó közös programot vele egy nudista strandra, vagy egy olyan szaunás helyre, ahol nem megengedett a fürdőruha sem.
2010. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
lófrálj pucéran, hátha akkor veszi a célzást, és ő is felszabadultabb lesz :-)
2010. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
32%
ez már gáz. hagyd a fenébe, egyáltalán megcsókoltad már? Most vagy frigid, vagy szégyenlős. De te szívod akkor is.
2010. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ülj le és próbáld megbeszélni vele, finoman vezesd rá a témára, hogy mi az oka ennek az egésznek. Ez tényleg nem normális dolog.
2010. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nálad találkoztok, akkor öltözz át teljesen természetesen előtte úgy hogy, vetkőzz le közben teljesen és viselkedj úgy, mintha ez totál természetes lenne. Persze ez tényleg totál természetes, de az a lényeg, hogy ezzel kimutatod, hogy ez tényleg az.
2010. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Strandon nem voltatok nyáron? Elmehetnétek fürdőbe vagy uszodába. Ha ezt sem akarja (a fürdőruha azért más, mint a fehérnemű), akkor nemcsak a túlzott erkölcs vagy a szégyellősség van a háttérben, hanem valami más is...
2010. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

"Strandon nem voltatok nyáron?"


Terveztük, hogy megyünk de mikor akartam menni, azt mondta, hogy megjött neki.


"Elmehetnétek fürdőbe vagy uszodába."


Úszni minden héten jár. Más emberek előtt nem szégyenlős de előttem igen.


Majd akkor mondom neki, hogy menjünk el valamikor együtt úszni bár igaz, hogy én nem tudok de kitalálom, hogy szeretném ha megtanítana.

2010. nov. 30. 15:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!