Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk?! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha egy lány rátok ír MSN-en akkor ha érdekel titeket visszaírtok neki?Ha nem érdekel akkor is visszaírtok,vagy nem írtok vissza? Ha egy lány titeket érdekel,akkor ráírtok,és utána?Megvárjátok míg ő ír rátok vagy mindig ti írtok rá?
2010. nov. 29. 18:29
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
várjunk csak, te mit írtál neki arra hogy nem találkozhatnátok-e személyesen, mármint amikor megkérdezte? (am ezt nem lehet valami privátizébe megdumálni:D)?
2010. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Hát akk írj nekem privátra mert neked nem lehet XD :D
2010. nov. 29. 19:01
 13/27 anonim válasza:
Ah, ez az emailes izé? oksi mingy megy, de előtte válaszolnod kell a kérdésemre.:D
2010. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Hát én azt mondtam,hogy szívesen találkoznék vele :D
2010. nov. 29. 19:07
 15/27 anonim válasza:

Jó mind1 nem értek ahhoz a privát valamihez, ugyhogy itt mondom el, csak azért figyeltem fel a dologra mert én is 17 vagyok szóval talán tudok a srác fejével gondolkozni. :D

Hát, szerintem bejössz a srácnak, ha már talizni akar veled az számít. deh nem nyomulás egyáltalán ha te írsz rá, vagy kiírsz valami szuper kis üzenetet :D am merre laktok? :O

2010. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

De milyen szem üzit írjak ki?xD semmi ötletem nincs XD


Hát én őőő Baranya megyében,ő meg Hajdú Bihar megyében..:D

2010. nov. 29. 19:15
 17/27 anonim válasza:
ahh könnyebet kérdezz, gondolkodok neked kicsikét. De te mért nem akarsz ráírni, lehet azt várja hogy írj rá, mert nem biztos benne hogy akarsz tőle valamit, érteed:D
2010. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hát én akarok tőle vlmit XD csak kivi vok mennyire érdeklem XD vagy most ő tesztel engem?ahogy én őt?XD
2010. nov. 29. 19:21
 19/27 A kérdező kommentje:
De érdekes,hogy bejelentkezik,vár 20-30 percet azt lelépxd 1-2 óra múlva megint ezt játssza XD ez meg tegnap óta :D De azokon a napokon mikor beszélgettünk nem csinálta ezt XD
2010. nov. 29. 19:23
 20/27 anonim válasza:
Sztem mindketten tesztelitek egymást:D, Am nekem már elegem van a lányokból, téll annyit árulj már el nekem hogyha egy nő miattam dobja a fasziját aztán összejön velem, majd magcsal és kb elküldöm a búsba... 2 hétre rá találkozok vele és a lényeg h aztmondta megint szeret (hozzáteszem barátja kidbota addigra) és tiszta jó volt megint, de utána meg megint olyan furcsa volt másnap. Nemtom hogy mivan, csak azért kérdezem mert ezen az oldalon elvileg mindenki segíteni akar a másiknak :)
2010. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!