Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk?! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha egy lány rátok ír MSN-en akkor ha érdekel titeket visszaírtok neki?Ha nem érdekel akkor is visszaírtok,vagy nem írtok vissza? Ha egy lány titeket érdekel,akkor ráírtok,és utána?Megvárjátok míg ő ír rátok vagy mindig ti írtok rá?
2010. nov. 29. 18:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ennek fussunk neki mégegyszer... ;)
2010. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Na szvl: Ha msn-en rátok ír egy csaj,és a csaj érdekel titeket,meg jókat lehet vele beszélgetni vissza írtok neki? És ha nem érdekel?akkor is visszaírok s próbáljátok lerázni minél előbb,vagy annyit se mondotok,hogy bük vagy bak? Ha egy lány érdekel téged ráírsz msn-en?És legközelebb meg várjátok míg ő ír rátok?Vagy mikor bejelentkezik rögtön ráírtok??
2010. nov. 29. 18:34
 3/27 A kérdező kommentje:
*visszaírtok XD
2010. nov. 29. 18:35
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
azt a rabló hétszáz q*rvamindenit, röviden tömören: nemteccik tiltsd le teccik nyomujj rá, am irígylem a problémád
2010. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Én inkább msn-en megbeszélem vele, hogy mikor és hol ér rá, mert úgy egyszerűbb beszélgetni, mert a netes kommunikációból lesznek ezek a fent látott kusza mondatok.
2010. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Bonyolult, de ha egy lány tetszik/érdekel írok neki és próbálok beszélgetni vele, ha nem tetszik akkor is beszélgetek vele, nem attól függ a dolog. Aki tetszik annak bókolgatok pl... Elvárom egy lánytól hogy ne csak én irogassak rá. nagyon rossz mert azthiszem hogy le se sz@r. Tényleg te hogyvagy ezzel majd írd meg:D oks?
2010. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ha van egy csaj aki érdekel, akkor neki mindenképp visszairok, még akkor is ha csak barát. Sőt ha rámirnak mindig visszairok, max nem kérdezek tőle semmit (pl h micsinált mostanság, hogy van, mit kellet tanulni suliba stb..) Ja és van h inkább megvárom rámír-e, (kiváncsi vok érdeklem-e) ha nem akk meg mindig megtörök és irok neki vmit és akk jól elbeszélgetünk.

Igazából csak azér válaszoltam erre a hülye kérdésre mer unatkozok :DD

15/f

2010. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hát izéé XD Pénteken rámírt egy srác aki tetszik nekem,(nem beszélgetünk vlmi sűrűn)szombaton rá írtam beszélgettünk meg minden,azt mondta jól ellehet velem beszélgetni,meg kérdezte nem e találkoznánk személyesen?mert,hogy úgy is megismerkedhetnénk,aztán vasárnap nem írtam neki,de ő se nekem.. Ma se írtam rá,ő se rám.Akkor most mivan?:D
2010. nov. 29. 18:50
 9/27 anonim válasza:
Irj ki valamit MSN-re amiről talán észreveheti hogy hoppá írni kéne neked :), lássa h érdeklődsz. am mennyi idős vagy és ő mennyi..?
2010. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

De mit írjak ki?:D Nem akarok nyomulósnak tünni..

én 15 ő 17 XD

2010. nov. 29. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!