Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor eszembe jut a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor eszembe jut a barátom excsaja, akkor miért vált ki undort belőlem?

Figyelt kérdés

Párszor említette, hogy hasonlítok az excsajára, és mivel tudom, hogy ki volt ő, ezért beugrik az arca, és egyszerűen undorodom.

Olyan kérdések fogalmazódnak meg bennem, hogy: "Hogy tudott pont vele járni" meg hogy: " Őt is ugynúgy megcsókolta, mint engem"-fúújmá'.

Utána nem kívánom annyira a párom. Miért van ez? Most is, hogy erre az egészre gondolok, a hideg is kirázott.


2010. nov. 28. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti h a paprikás csirke miadt XD
2010. nov. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
biztos vagyok benne :DD na, de komoly válaszokat kérek.-köszi :)
2010. nov. 28. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez tök természetes :) Mondd meg neki,h ne beszéljen az excsajáról.

Meg úgy semmilyen csajról:)

Ne legyen az életetekben semmi ex :)

Jobb lesz hidd el

2010. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igaza van, semmi ex

csak az6 expaprikáscsirke, amit tegnap ettetek

2010. nov. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak az expaprikáscsirkével távozása után már nem valószínű, hogy összefutsz... - jobb esetben :)


A helyzetet pedig meg kell szokni. Ha szakítotok, akkor már neked is lesz exed, és ahhoz mit szól majd a jövendőbelid? Ilyen ez... Keressük az igazit, és mire megtaláljuk, már nem lesz érintetlen. Ha meg mégis, akkor hiheti azt, hogy nem te vagy az igazi, mert nem tudja, hogy milyenek a többiek.

2010. nov. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!