Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok lassan 3éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok lassan 3éve van barátom, multkor bementem egy tetováló szalonban kérdeztem piercingről pár dolgot és nagyon megtetszett a srác akivel beszéltem, azota sokszor van eszembe, most mégis mivan velem?

Figyelt kérdés
nagyon szeretma barátom de ugy érzem hogy már sok volt 3év nekek és kiváncsi vagyok milyen mással is most akkor riba*c lennék?
2010. ápr. 3. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
igen sok volt, szerintem már ő is un téged
2010. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
lehet, h nem kellett volna már 13 évesen elkezdeni.. már bocs. nem is csoda, h meguntad a pasit. de érdekelne, h hol volt anyukad, amikor megengedte az ilyesmit?
2010. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
akkor nem csak most hanem azelőtt is ribanc voltál
2010. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most nemtudom mitkell nekemugrani,legalább én nem vagyok olyan mint a mai legtöbb tizenéves hogy minden héten mással fekszik össze,ha szakitanék a barátommal is csak komoly kapcsolatot szeretnék nem egyéjszakásokat
2010. ápr. 3. 17:12
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
nem fekszel le mindenkivel, de már 13 évesen pasid van?? na, ez se normalis. :S
2010. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem se kellett volna olyan korán belemenni egy kapcsolatba. Én biztos nem engedném meg a lányomnak(nem is fogom, majd ha odakerülök). ha már annyira unod, akkor nincs mit tenni, szakíts vele és éld tovább az életed ezúttal szabadon, mint a madár. A többi már csak rajtad múlik. De ne menj bele rögtön egy másik kapcsolatba. Az nagy hiba lenne véleményem szerint.
2010. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
"legtöbb tizenéves" sem fekszik le mindig mással. pl. én ismerek mondjuk úgy 500 tizenévest és abból kb 2 az ilyen. jó arány mi?
2010. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
de tényleg. inkább te számitasz kirivónak, mint a " legtöbb tizenéves ". :S
2010. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsoltból bármi lehet, hosszú és rövidtávú dolog is. Most attól, hogy 13 évesen szerelmesek lettek, még nem követtek el bűnt, és arról sem tehetnek, hogy 3 éve vannak együtt...


Érthető, hogy megtetszett más, elvégre fiatal vagy, és elég régóta is vagytok együtt. Lehet, hogy kicsit már a megszokás tart titeket össze. Ezt tisztázni kellene magadban, azután dönteni. Nem bűn az, ha valaki más is bejön, ezt nem lehet irányítani.

2010. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
ok, a szerelem.. de akkor is.. szexuális életet is éltek gondolom.. :S
2010. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!