Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok lassan 3éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok lassan 3éve van barátom, multkor bementem egy tetováló szalonban kérdeztem piercingről pár dolgot és nagyon megtetszett a srác akivel beszéltem, azota sokszor van eszembe, most mégis mivan velem?

Figyelt kérdés
nagyon szeretma barátom de ugy érzem hogy már sok volt 3év nekek és kiváncsi vagyok milyen mással is most akkor riba*c lennék?
2010. ápr. 3. 17:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem vagy ribanc:) ha ésszel csinálod a dolgokat...és te is tudhatod/tudhattad h nem 13 évesen találod meg azt az embert akivel leéled az életed.És ha úgy érzed h jó jönne a változás akkor is gondold végig a dolgokat, h neked mennyit is jelent az a srác akivel most vagy.
2010. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
utolsó, ébredj már föl.. senki se találja meg gyerekfejjel azt, akivel leéli majd az éltét. ugyanis fejlődik, felnő, és totál másképp fog gondolkodni. én már csak a pasi korára vok kiváncsi.. hány éves? 25? :DD
2010. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
20 éves 17volt amikor megismerkedtünk
2010. ápr. 3. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!