Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában sokszor eszembe jut a volt barátom?

Figyelt kérdés
Már majdnem fél éve szakítottunk, több mint másfél év után, az állandó veszekedés, illetve az emiatti elhidegülés miatt, mert én már nem szerettem őt. Tehát nem is bánkódtam sokáig, csak a megszokás miatt rossz volt egy kicsit, túlságosan ragaszkodtam hozzá, de aztán összejöttem egy másik fiúval, aki nagyon tetszett nekem, tehát a régi egyáltalán nem érdekelt... De most... most egyre többször gondolok rá, és az együtt töltött időre, az együtt átélt dolgokra, és néha sírni tudnék :( és ha arra gondolok, hogy más lánnyal látnám... :( Ma láttam is, és arra gondoltam, milyen jó lenne megölelni, de ettől függetlenül nem hiszem hogy újra összejönnék vele...mert tudom hogy milyen rossz volt az az egész kapcsolat... De akkor mégis miiért van ez? hogy tudnám tisztábban látni a dolgokat?
2009. júl. 11. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Azért esetleg,mert nem teljesen jó a mostani kapcsolatod és valami hiányzik belőle, ami a régiben jó volt.
2009. júl. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Lehet hogy azért gondolsz rá mert a mostani barátod nem azt adja neked mint a volt pasid.... És hiányoznak belőle azok amiket az ex-ed megadott.....

És lehet hogy a szíved legmélyén még mindig szereted......

De ezt csak te tudod tisztázni magaddal.....


Lehet hogy meg kellene próbálni még1x hogy hát ha nem lesz olyan mit régen de lehet hogy még rosszabb lenne....

Igazából ezt tudom neked tanácsolni...


Sok sikert! Gondold át az egészet!


Puszi =)

2009. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes eset, én is pont ebben a "cipőben" járok. Igaz mi csak (lassan) két hónapja szakítottunk, de sokszor eszembe jut. A probléma nálunk is az elhidegülés volt, és már nem szerettük egymást, veszekedtünk is. A szakítás utáni két hét nagyon rossz volt, de tényleg csak a megszokás miatt... Aztán el is felejtettem, letettem róla, de egy hónap múlva újra elfogott az érzés, hogy nekem ő kell, annak ellenére, hogy rengeteg problémánk volt és tudom, hogy ezek ugyanúgy meg lennének...sokat sírtam is emiatt, de aztán megint sikerült túltennem magam az érzésen. Ennek ellenére, gyakran járkálok úgy a városban, hogy őt keresem, várom mikor láthatjuk meg egymást...
2009. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy szereted még? Csak még magadnak se mered beismerni?!
2009. júl. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Valahol mélyen még szereted a régi barátodat, erre már csak abból következtetek, mert rosszul esik, ha mással látod, ergo egy kis féltékenység tör elő. Ebben nem lehet segíteni, hisz itt az érzéseidről van szó, azokban pedig csak te tudsz kiigazodni.

-ReapeR-23/F

2009. júl. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
ezt a történetet mintha a volt barátnőm írta volna. talán csak nem te vagy?! mind1. az eltelt idő alatt arra jöttem rá hogy a sok együtt töltött idő bizony nyomot hagy. benned is benne is. ha nekem lehetőségem lenne rá... újraprobálnám. neked is ezt tanácsolom.
2009. júl. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor érdemes újrakezdeni, ha mind a két fél hajlandó változni, rugalmasabban alkalmazkodni.

Félő, hogy ugyanazok a lemezek kerülnek elő, mint régen, ha csak harcoltok egymással.Minden kapcsolatban valakinek engedni kell, többnyire a nők szoknak, ha megéri.

2009. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!