Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszik barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik barátnöm smink nélkül?

Figyelt kérdés

halálian beleszerettem egy lányba és most már a barátnöm lassan 2 éve eccerüen imádom öt! mindig festete magát de néha mikor nálunk alszik és othonfelejti a szemfestékeit ami a tus,szem ceruza és spirál akkor nemtudja kifesteni magát.


a problémám az ,hogy nemtudom miért nemtetszik festék nélkül..


2010. nov. 27. 18:34
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Csá Írd meg a neved légyszi!Zoltán vagy és 20 éves?És mároki?
2010. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
97%
Ajajj, mi ez az úgy szoktad meg hozzáállás? És is úgy szoktam meg a páromat, ahogy általában van, de ha esetleg betegen, vagy vmi munkától koszosan, vagy más nem szokásos állapotban mutatkozik előttem, akkor tudjátok meg h még jobban tetszik. Nem azért, mert az számomra vonzóbb, hanem mert az életének egy olyan pillanatát osztotta meg velem, aminek nem lehet részese akárki. Szerintem ez a lényeg.
2010. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit szeretnek azt gyűrötten, álmos fejjel, másnaposan és smink nélkül is szeretik. Ha mégsem, akkor ott szar van a palacsintában.
2010. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el eme problémádat a barátnődnek is, kíváncsi lennék a reakciójára. Ha nekem ilyet mondana a barátom elküldeném a halálba.
2010. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
7%

"Szánalmas dolog, hogy csak sminkben tetszik neked. 30/N"

inkább az a szánalmas, hogy sok lány a felismerhetetlenségig megmásítja magát a sok sminkkel. ezért nem a srác a ludas. Őt becsapták. baromi sok különbség lehet egy sminkelt arc és egy sminkeletlen között. Mintha egy másik ember lenne arcra. A lánynak eleve nem 5 kg sminkkel kéne flangálnia, és akkor biztos az igazi arca miatt tetszene meg a fiúknak, nem azzal a pofával, amit a sok smink eredményez neki.

én megértem a srácot...

21L

2010. nov. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
90%

0:59-es vok:

megjegyzem, én sosem viselek sminket, az első randin sem volt rajtam más, mint egy kis alapozó, az sem látszódott és le is kopott hamar, mert sosem érdekelt a sminkelés, nem is tudom használni az ilyen kacatokat.

de aki szép, az ezek nélkül is szép.

2010. nov. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
85%
Te nagyon buta srác vagy, hogy lehet így beszélni??? Ez neked szerelem meg szeretet? Nem, öregem... Te nem szereted ezt a lányt... Ha igazán szeretnéd, akkor nemhogy smink nélkül, de akár tolószékben, fél lábbal is elfogadnád. (Ne adj, Isten, de ezt szoktam mondani). Aki szeret valakit, annak ilyesmi, ilyen apróság nem számít.. Ez pl. olyan, mint amikor az ex barátom kijelentette, hogy miért nem vagyok szőke, talán úgy jobban belém tudna szeretni! Na, bumm!! Szóval, te is elég gázod vagy! Mondhatni egy kis buta, fiatal, éretlen és még sorolhatnám a jelzőket, aki mit sem tudja, hogy milyen az igazi szeretet, szerelem. A barátnőd is olyan hülye, mint te?
2010. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!