Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A barátnöm nem tetszik smink...

A barátnöm nem tetszik smink nélkül mit tgyek?

Figyelt kérdés
most már lassan 2 évesek leszünk és nemsokszor láttam még festék nélkül.Nagyon szeretem öt de ha meglátom teljessen fura !! szokatlan és mindjárt más arca van ! ma például az egész nap más lett evégett. a kérdésem hogy mit tegyek? de mielött válaszolnátok tudnotok kell nagyon szeretem ezt a lányt !!!!!!!!
2010. dec. 25. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nem tetszik, hanem csak szokatlan, ha tényleg mindig ki volt festve annyira eddig, akkor ez érthető is. De biztos láttad már azért néhányszor, hiszen csak aludtatok már párszor együtt...
2010. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy csak szokatlan.Idővel majd megszokod és akkoris szépnek fogod találni:)
2010. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szereted,szard le..Ugyebár nem minden a külső,és csak nem lehet annyira más/csúnya smink nélkül..
2010. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mért, smink nélkül csúnya, vagy mi?:D
2010. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Az aki szép az reggel is szépp. :-D ;-)
2010. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
jajj...ha szereted akkor itt mi a baj?
2010. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki sem születik sminkkel... Ezt tanuld meg kisfiam. Amit láttál az a természetes arca. Ha szereted, elfogadod a természetességéd. Szerintem nem lesz ez olyan nehéz, mint amilyennek képzeled, persze ha VALÓBAN szereted!;)
2010. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2 éve együtt vagytok, és most jutott ez eszedbe? Eddig nem láttad reggelente? Vagy mindig hamarabb felkelt, és kifestette magát? Meg mennyi sminket használ, hogy TELJESEN fura nélküle?
2010. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
szia! énis nagy sminkkirály lettem sajnos, és eljutottam arra a szinte, hogy ha nem vagyok kisminkelve, a szüleim orvoshoz akarnak küldeni, mert azt hiszik, hogy beteg vagyok. szoval ez normális dolog, nem a te hibád, mást szoktál meg, és kész. kérd meg, hogy fokozatosan halványitsa, vagy vegyen vissza a sminkből, mert a hirtelen váltást neked fura megszokni. és ez érthető. attol még a barátnőd biztos nagyon szép, csak csupasznak látod az arcát. nincs baj, ne pánikolj :)
2010. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
igenkevés csaj van aki smink nélkül is bombanő... én nem is ismerek iet. láttál már fullos sztárokrol sminknélküli képet? duurva... szal ha a bnöd smink nélkül nem is olyan gyönyörü de aranyos akk örülj neki
2010. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!