Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszik barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik barátnöm smink nélkül?

Figyelt kérdés

halálian beleszerettem egy lányba és most már a barátnöm lassan 2 éve eccerüen imádom öt! mindig festete magát de néha mikor nálunk alszik és othonfelejti a szemfestékeit ami a tus,szem ceruza és spirál akkor nemtudja kifesteni magát.


a problémám az ,hogy nemtudom miért nemtetszik festék nélkül..


2010. nov. 27. 18:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
mert csúnya?
2010. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem, te a kinézetét imádod, nem őt. Ha szeretnéd, akkor tetszene smink nélkül is.
2010. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Smink nélkül is ugyan az az ember mint sminkkel. Vagy elfogadod így vagy szakíts vele.De jobb ha elmondod az igazat ha az utóbbit válaszod. Ki fog röhögni az már tuti. Szánalmas dolog, hogy csak sminkben tetszik neked. 30/N
2010. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Hát.. pont ezért nem viszem túlzásba soha a sminkelést. A barátom engem smink nélkül is gyönyörűnek lát.
2010. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Ez a smink dolog hasonlít a push up melltartókhoz. :D A smink (szemceruza, alapozó, szemhéjfesték, szájfény 1xre) olyan mint egy maszk, és be kell vallani, hogy csodákat képes művelni szinte bármelyik nővel. :D Gondolom mindenki ismeri a sztárokról a "híres" sminkkel és anélkül képeket. :D Kb. ugyanez a melltartóval is. Csalnak a lányok, hogy felnyomják a mellet, vagy hatalmas szivacsosat vesznek, de mikor a pasi elé kerülnek akkor van nagy meglepetés. :D Ugyanaz a kettő: elfedik a valóságot szó szerint. :D

Ezért nem érdemes kiló sminket használni, úgy kell hogy megszeressen a párunk, ahogy valójában kinézünk és nem szabad álcák mögé bújni. :D

2010. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Szerintem azert, mert mar eleve ugy ismerted meg h egy "kilo vakolat " volt rajta es nem az igazi arcat lattad hanem egy ugymond "maszkot" ami neked tetszet. Ugyanigy van ez a sztarokkal ha meglatod oket smink nelkul mar egyaltalan nem tunnek olyan vonzonak.... Ezert SOHA nem szabad tulzasba vinni a sminkelest! Legyen egy non smink de csak keves(spiral,szemceruza meg esetleg egy kis szajfeny)
2010. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Renike230 ***** válasza:
Elég érdekes,hogy 2 éve együtt vagy a barátnőddel és azt írod szereted őt,miközben a problémád az hogy nem tetszik tus, szempillaspirál meg szemfesték nélkül...Ha valaki szerelmes az nem csak a másik fél külső szépségét veszi észre,de a belső szépségét is...ha érted mire gondolok.Ha meg nagyon nem tetszik neked smink nélkül a lány, nem értem miért vagy vele.
2010. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
ahogy elöttem is mondták : Te csak a kinézetét szereted nem a belső értékeit !
2010. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
azért vagyok vele mert szeretem öt...de smink nélkül nem olyan mindt sminkelve pedig csak szemceruzát ,tust és spirált használ semmi mást
2010. nov. 27. 19:07
 10/27 A kérdező kommentje:
2010. nov. 27. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!