Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátnőmmel? . :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőmmel? . :S

Figyelt kérdés
Az a történet hogy a barátnőm 16 éves, szeretne egy nonfi. derék tetkót. Én borzasztóan gyűlölöm mert ugye az "ribancrendszám" és sztem csak az olcsó partylotyóknak van, és nem akarom hogy csináltasson. Nem lehet lebeszélni. Max azzal tudnám visszatartani hogy vagy tetkó vagy én, de nem akarom hogy emiatt ne csináltasson, hanem hogy ő maga jöjjön rá mivel jár később. Mit javasoltok?...
2010. nov. 27. 13:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Milyen szülők azok, akik egy fejlődéseben lévő 16 éves lánynak megengedik a tetkót? Szerintem hipergáz. Van olyan tetkó ami mondjuk egy kidolgozott férfi testen jól néz ki, de egy lányon.... Szerintem közönséges. Ezzel nem alkotok véleményt azokról, akiknek van, de nekem nem tetszik. Én a pasimat is nagyon lebeszélném ha egyszer kitalálná hogy ő szeretne. Egyébként ne haragudj kérdező, de talán azért akar olyan tetkót mert tényleg benne van az általad említett jelző. Az biztos hogy téged nem tisztel túlzottan, hisz fontolóra sem veszi hogy téged ez mennyire kiábrándítana. Szerintem te túl normális vagy ehhez a csajhoz, rajta látszik hogy kis éretlen csitri.
2010. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Én se szeretem a tetkókat, a nonfiguratív mintáktól meg egyenesen a hideg kiráz, de szerintem túlreagálod. Ha a barátnőd szép, akkor így is úgy is meg fogják bámulni az utcán. Mellesleg nem hinném, hogy nektek sok értelme van együtt maradni, ha emiatt kidobnád. Igaz, hogy neked nem tetszik és adhatna többet a véleményedre, de a döntés joga akkor is az övé, elvégre nem rád tetováltatna, hanem magára. Ha az én barátom tetováltatna magára előbb utóbb megbékélnék vele, ha neki ez annyira fontos, de a szakítás gondolata ilyesmiért fel se merülne.


18/L

2010. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy többek leragadnak annál hogy tetkó.

Rohadtul nem a tetkóval van bajom, hanem a derékon lévő tetkóval.

2010. nov. 27. 16:36
 24/36 anonim ***** válasza:
Csináltathatna hennát.
2010. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
55%

Azért kibújt a szög a zsákból; hogy azért nem akarod, mert minden fiú őt nézné.


A fenék fölé egy ízléses tetkó szép.


Ha emiatt ribancnak titulálod a lányt, akit "szeretsz", akkor paraszt vagy és nagyon megérdemelnéd, ha a lány rövid úton megválna tőled.

2010. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Durva hogy 1-2 embernek mekkora gondja a szövegértés -.-"

Nem titulálom ribancnak a barátnőmet. Azt mondtam hogy minden ribancnak ott van a segge fölött, és sajnos emiatt 1-2 normális csaj is odateteti mert ez a tinidivat.

A féltékenységgel meg szerintem nincs semmi baj, mert ha belegondolsz csak arra vagy féltékeny akit szeretsz. ha nem szeretnéd a párod akkor nem is lennél rá féltékeny.

2010. nov. 27. 22:17
 27/36 anonim ***** válasza:

Ja, meg ha féltékeny vagy önbizalmad sincs.


Egyébként meg egyik mondatoddal ütöd a másikat.

2010. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Nincs baj az önbizalmammal.

Örülök hogy egy arrogáns Psychológust küldött ide az ég.

1-ik mondatommal ütöm a másikat...nekem nem így tűnik.

2010. nov. 27. 22:25
 29/36 anonim ***** válasza:

Köszi ez jól esik :D

Ha meg meg akarja csináltatni, akkor megcsináltatja. Ízléses tetoválással nincs semmi baj.

2010. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Igazán nincs mit:)

Igen, ha meg akarja csináltatni megcsinálja, ha nem akkor nem. Az tuti hogy én megtiltani nem fogom neki...neki is megmondtam.

2010. nov. 27. 22:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!