Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátnőmmel? . :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőmmel? . :S

Figyelt kérdés
Az a történet hogy a barátnőm 16 éves, szeretne egy nonfi. derék tetkót. Én borzasztóan gyűlölöm mert ugye az "ribancrendszám" és sztem csak az olcsó partylotyóknak van, és nem akarom hogy csináltasson. Nem lehet lebeszélni. Max azzal tudnám visszatartani hogy vagy tetkó vagy én, de nem akarom hogy emiatt ne csináltasson, hanem hogy ő maga jöjjön rá mivel jár később. Mit javasoltok?...
2010. nov. 27. 13:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%
távolítsd el a derekát amíg alszik
2010. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Hahaha, baromi vicces (N)
2010. nov. 27. 13:04
 3/36 anonim ***** válasza:
16 évesen ne akarjon tetkót csináltatni, mert még gyerek. A tetkó meg gyerekeknek nem való. Majd ha 30 éves lesz és egy életen át akar viselni valamit, akkor ok. Addigra eldönti, hogy mi legyen a minta. Amúgy meg mondd el a szüleinek, lehet, hogy egy pofon kíséretében sikerül lebeszélni.
2010. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

A szülei megengedték neki...:S

Én mondtam neki hogy 2000% hogy meg fogja bánni, meg minden...de lehetetlen lebeszélni. Tudom hogy később majd ha 6000x szólták meg hogy ribancrendszáma van, meg ha lesz gyereke és mennek a strandra szégyelni fogja nagyon, de bmit mondok neki kell:S

2010. nov. 27. 13:12
 5/36 anonim ***** válasza:
0%

"ribancrendszám" b@szodjmár meg.

Örülhet a csajod,hogy egy tetkó miatt ribinek fogod nézni.

2010. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Áhh, gondolom te is a ribancrendszám tulajdonosok táborát erősíted...ha fáj ha nem, nézz körül. Az összes kis lotyónak ott van a segge felett a kis szarfolt, -30 fokban is kinn a derekuk hogy jól látszódjon...és miért akar a lány oda tetkót?...hogy a seggére vonzza a figyelmet...és nem akarom hogy a bnőmmel sétálok az utcán vagy strandon, mindenki folyassza a nyálát hogy könnyűpréda.
2010. nov. 27. 13:18
 7/36 anonim ***** válasza:
Ha szereted, elfogadod őt így. Ha nem, akkor szakítás. :) Amikor megismerted, nem akart még tetoválást?
2010. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Szeretem, de nekem az nem élet hogy akárhova megyek vele jobbról-balról jönnek a megjegyzések meg nyomulnak rá mindenhonnan emiatt...szóval valszeg ha megcsináltatja szakítás lesz belőle.

Amikor megismertem nem akart tetkót.

2010. nov. 27. 13:27
 9/36 A kérdező kommentje:
Vagy még ha legalább rátenné a mércére az én véleményemet is, hogy tudja hogy én mennyire ellenzem és akkor ez is ott lebegne előtte, és nem csak az hogy neki kell és akkor lesz is.Legalább fontolóra venné hogy mit kockáztat, kicsit figyelembe venné az én véleményemet is és mivel nem buta lány rögtön leesne neki hogy tetkó= a szakítással, legalább a szemét fel tudnám nyitni hogy gondoljon már bele kicsit hosszútávra...
2010. nov. 27. 13:31
 10/36 anonim ***** válasza:
69%
Én sem akartam, hogy barátom csináltasson tetoválást (felkar), próbáltam lebeszélni meg ilyenek, de lehetetlen volt. Megcsináltatta, és rájöttem hogy annyira nem is borzalmas.:) Majd én is szeretnék egy picit a csuklómra.:)
2010. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!