Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátnőmmel? . :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőmmel? . :S

Figyelt kérdés
Az a történet hogy a barátnőm 16 éves, szeretne egy nonfi. derék tetkót. Én borzasztóan gyűlölöm mert ugye az "ribancrendszám" és sztem csak az olcsó partylotyóknak van, és nem akarom hogy csináltasson. Nem lehet lebeszélni. Max azzal tudnám visszatartani hogy vagy tetkó vagy én, de nem akarom hogy emiatt ne csináltasson, hanem hogy ő maga jöjjön rá mivel jár később. Mit javasoltok?...
2010. nov. 27. 13:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

"Amikor megismertem nem akart tetkót."


Akkor ez van. :) Az emberek változnak, főleg ebben a korban még.

2010. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet egy tetoválás alapján r.ibancnak titulálni valakit? Miért kell mindig általánosítani?

Attól, hogy vannak buta tinip.icsák, akik tényleg csak azért csináltatják, hogy felvágjanak vele és emellett úgy váltogatják a férfiakat mint a fehérneműt nem kéne tetkó alapján beskatulyázni senkit. Egyébként meg még tetkó sem kell a mai fiatalok életviteléhez, riba.nckodnak azok anélkül is...(Ergo nem attól lesz valaki r.ibi, hogy van tetoválása).

Pl. nekem tetszenek a tetoválások (bár sosem csináltatnék), ennek ellenére csak komoly kapcsolataim voltak, és soha nem mennék bele egy egy éjszakás kalandba! (bár az is igaz, hogy én már 20 éves elmúltam, más értékrendet képviselek stb.)


Nem tudom, hogy te mennyi idős vagy, de elég gyerekes, csőlátású felfogásod lehet, ha szimplán az alapján, hogy valakinek tetoválása van lenézed..

És ez a "vagy tetkó, vagy én" nem más mint gusztustalan érzelmi zsarolás...

Persze azzal én sem értek egyet, hogy 16 évesen megcsináltassa, mert lehet ez most neki csak egy hóbort, amit később megbánna. Mindenesetre, ha csak ezért elhagynád, akkor magadra vess...!

2010. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

ma 13:45


"És ez a "vagy tetkó, vagy én" nem más mint gusztustalan érzelmi zsarolás..."


Ez azért erős túlzás. Amikor megismerte, nem volt még neki tetoválás, és nem is akart. Egy olyan lányba szeretett bele, akinek még nem volt. Most meg majd lesz neki, jó eséllyel. Azaz megváltozik.

2010. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Hát tényleg meg lesz róla a vélemény ha megcsináltassa. Nem ítélem el a tetkót, sőt tetszik is némelyik, de manapság a derék tetkót tényleg a ribancsággal hozzák összefüggésbe. Ha ennyire nem ad a véleményedre sztem neki még nem te vagy a legfontosabb. Itt amúgy az a kérdés ha kész lesz a tetkó el tudod e viselni? Vele maradsz-e, stb? Bocsi h ezt mondom de 16 évesen még az ember nem olyan érett, párkapcsolat sem való neki, meg tetkó sem. De majd rájöttök.
2010. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

szerintem igazad van....

mond el neki ne zsarolva de hogy te ezt nem szeretnéd..vagy esetleg vmi más tetkó nem jöhet szóba. pl lapockára vagy bárhova....

2010. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Köszi...nem nincs csőlátásom, sem gyerekes felfogásom...és azt is leírtam hogy nem fogom ezt mondani hogy "vagy tetkó vagy én" mert nem szeretném hogy emiatt, érzelmi zsarolás útján változtassa meg a döntését hanem mert rájön magától hogy milyen ostobaságot készül elkövetni.

...és nem nézek le mindenkit akinek tetkója van, csak azon lányok 99%-át akik a derekukra nyomnak vmit mert az milyen jó...Borzasztóan szeretem, nem akarok megválni tőle, de biztos hogy nagyon sok konfliktus lenne ebből, és inkább váljunk el így, mint hogy sok-sok összeveszés után.

2010. nov. 27. 14:19
 17/36 anonim ***** válasza:

szerintem akármennyire mondod neki , hogy ne csinálja, annál biztosabb , hogy megcsináltatja.

Amugy a szülei is jo buták lehetnek...

2010. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Nem buták a szülei, amennyire ismerem őket jófejek stb.

Gondolom szeretnének örömöt okozni a lányuknak, hogy ezt megengedik neki, bíznak benne hogy nem bánja meg...

2010. nov. 27. 14:41
 19/36 anonim válasza:
Én már többször elgondolkoztam azon, hogy csináltatok magamnak tetkót, de aztán belegondoltam, hogy 18 éves fejjel jó nagy butaság lenne, hiszen a bőröm még változni fog, a kezdetben gyönyörű minta meg eldeformálódik...persze mondhatjátok, hogy el lehet tüntetni, de nem teljes mértékben, és inkább nem teszem ki a bőröm ennek, ha nem vagyok biztos benne hogy 20-30 év múlva is ugyanannyira fog tetszeni a tetoválás.. 18/L
2010. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Hagyd ott és küldd hozzám!!!
2010. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!