Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretem lekötni magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretem lekötni magam?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és egyszerűen nem szeretem lekötni magam 1 lánynál. Fellángolásaim vannak és igazán szerelmes sosem voltam. Nem szexelek csak úgy, csak ha van barátnőm, de hamar "megunom" és keresem az újat. Romantikus vagyok és sose csalnám meg egyiket sem de vágyom a kihívásra. Ha 1,2 hónapnál tovább vagyok egyvalakivel, rosszul érzem magam, de mindig szükségem van rájuk, a szeretetre, arra, hogy együtt legyünk. Nem szoktam szerelmet érezni csak addig, míg nem vagyok 100% ig biztos, hogy szeret. utánna valahogy nem tettszik. Tudom, most a női olvasók meggyűlöltek, ezért sincs barátnőm már 1 éve, nem akarok átverni senkit. Mi bajom lehet?
2010. nov. 26. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
még nem értél meg rá kérdező.. :) én is ilyen vagyok csak lányba.. mindig a meghódítás érdekel, aztán mikor 'megkaptam' már vhogy nem is akarom annyira.. bár volt kivétel. de akkor meg a távolság szólt közbe. szal sztem a kulcsszó mint mindig: a megfelelő személy. még nem talált meg. :) de persze ismerek olyant is, aki még 30 évesen is így áll.. na az már kicsit gyanús, az már elgondolkodhatna h vele van a baj.. :D 18L
2010. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel... de én már 30 éves vagyok. Nem véletlenül engem ismersz?? XD

Sajna ez van.. de remélem egyszer majd eljön az a személy aki iránt nem múlik el az érzelem.

2010. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Igaz én úgy érzem, hogy nem tudok érzelmileg kötődni senkihez. Egy komoly kapcsolathoz pedig nem érzem magam elég érettnek.


23 f

2010. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!